mojtaba-talebpour

مهندس مجتبی طالب پور جی پنجی موفق دکترای مهندسی برق قدرت

جعبه جی۵ ، درست مثل جعبه طلاست
با جی۵ ، سوالهای کنکور خنده دار است
” یک کنکوری همیشه می گوید به رقبای من نگویید که از جی۵ استفاده می کنم”
( تولیمو) را مدیون جی۵ می دانم TOLIMO موفقیتم در آزمون
فرصت ها را نباید از دست داد

مهندس مجتبی طالب پور از جوانان بلندهمت، خوش قلب و با اراده ی شهر بابل است که نزدیک به یک دهه از جی۵ استفاده می کند و موفقیتهایش را مدیون آن می داند. وقتی از او می پرسم چطور شد که اولین بار مانند بسیاری، ساده از کنار جی۵ گذر نکردی و آن را به عنوان همراهی همیشگی در مسیر کامیابی خود انتخاب کردی؟ می گوید، مهم تنها رسیدن به هدف نیست بلکه راه و روش درست رسیدن به آن توام با لذت پیوسته از مسیری است که به هدفمان ختم می شود. اگر مسیر را با آگاهی انتخاب کنی دیگر اهمیتی ندارد که چند بار به ظاهر شکست می خوری زیرا که در نهایت آفتاب پیروزی در چند قدمی ات شروع به طلوعی ابدی میکند. مهندس طالب پور دارای ۳ ثبت اختراع و ۲ مقاله پذیرفته شده در زمینه برق است. می گوید فرصتها را نباید از دست داد، همواره خود را قدردان تجربیات گوهربار پدرش می داند که اکنون معلمی بازنشتسته است و همین افکار ارزشمند او باعث شده بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان از راهنمایی های راهگشایش در زمینه یادگیری و برنامه ریزی تحصیلی به عنوان مشاوری حاذق بهره ببرند. موفقیتهایش تنها به آنچه گفتیم ختم نمی شود، طالب پور امسال با وجود اینکه هنوز دانشجوی کارشناسی ارشد بود موفق شد با کسب رتبه ۴۰۰ در مقطع دکترای رشته مهندسی برق قدرت پذیرفته شود.علاوه بر این، توانسته در آزمون (تولیمو) TOLIMO که آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است رتبه ۵۵۰ از ۶۲۰ را کسب کند. 

جی۵ و تقویت زبان انگلیسی؟

(تولیمو) سازمان سنجش که آزمونی استاندارد TOLIMO موفقیتم در زبان را مدیون جی۵ می دانم. اخیرا موفق شدم در آزمون برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است رتبه ۵۵۰ از ۶۲۰ را کسب کنم و این تسلط به زبان، امتیاز بزرگی برای قبولی در مصاحبه آزمون دکتراست . الان وقتی مقاله ای به زبان انگلیسی می خوانم براحتی آن را متوجه می شوم انگار که مشغول روزنامه خواندن هستم. جالب است بدانید گاهی وقتی خانواده مشغول تماشای فیلم و یا مستندی به زبان انگلیسی هستند که زیرنویس ندارد از من می خواهند مترجم آنها باشم. روزانه ۱۰۰ لغت زبان را جی برگ نویسی و مرور می کنم، جی۵ واقعا مثل یک معجزه است. بسیاری از ما گاهی آنقدر یک لغت را تکرار می کنیم تا یاد بگیرم آخرش هم یادمان می رود اما با جی۵، دیگر نیاز به تکرارهای غیر ضروری نیست. اگر چیزی را بدانی به خانه بعدی جعبه راه پیدا می کنی و اگر نه، دوباره باید به خانه شماره یک برگردی. مزیت جی۵، حذف تکرارهای غیرضروری و صرف انرژی کمتر برای یادگیری است .

نجات وقتهای مرده با جی۵؟

چون جی۵ همه جا همراهم است به جرات می توانم بگویم زمان اتلاف شده ای ندارم. حتی وقتی که با خانواده و دوستانم هستم از جی برگهایم غفلت نمی کنم. یکبار مشغول شطرنج بازی با دوستم بودم و وقتی نوبت او می شد تا با کمی فکر مهره اش را حرکت دهد من یک جی برگ می خواندم و این برایش بسیار تعجب آور و خنده دار بود. از آنجاییکه جی۵ نیاز به تمرکز حواس چندانی ندارد و بیشتر از چند ثانیه طول نمی کشد که یک جی برگ را مرور کنی، فوق العاده لذت بخش است.فرض کنید اگر کسی مثل من به مدت ۹سال مثلا روزی حداقل یکساعت را به یادگیری با جی۵ اختصاص دهد، تا چه اندازه می تواند از لحاظ یادگیری به عمرخود بیفزاید!!!. مهمتر اینکه هرگز مطالبی که باجی۵ خوانده ایم از حافظه بلندمدت مان پاک نمی شود و همیشه در دسترسمان است.

جی۵ و افزایش اعتماد به نفس؟

بی اغراق می گویم، احساس لذت و اعتماد به نفسی را که هنگام یادگیری با جی۵ به دست می آوریم با هیچ چیز نمی شود عوض کرد. همیشه از صحبت کردن درجمع هراس داشتم اما از زمانی که با جی۵ آشنا شدم و بسیاری از جملات بزرگان را با آن به خاطر می سپارم دیگر آن مجتبی خجالتی نیستم، قدرت بیان و اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده ام و براحتی می توانم در یک جمع چند هزار نفری در خصوص مطلبی اظهار نظر و مباحث را با عنوان مثالهایی روشن مدیریت کنم. همینکه متوجه می شوی مطلبی را که سالها قبل با جی۵ خوانده ای هنوز هم بلد هستی اعتماد به نفسی فوق العاده در تو ایجاد می شود که مطلب را برای همیشه به حافظه بلند مدت خود سپرده ای و هرگز فراموش نمی کنی.

feleshfeleshمتن کامل مصاحبه


جعبه جی۵ ، درست مثل جعبه طلاست
با جی۵ ، سوالهای کنکور خنده دار است
” یک کنکوری همیشه می گوید به رقبای من نگویید که از جی۵ استفاده می کنم”
( تولیمو) را مدیون جی۵ می دانم TOLIMO موفقیتم در آزمون
فرصت ها را نباید از دست داد

مهندس مجتبی طالب پور
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی برق قدرت از دانشگاه علوم و تحقیقات تهران
رتبه ۴۰۰ دکترا در رشته مهندسی برق قدرت

مهندس مجتبی طالب پور از جوانان بلندهمت، خوش قلب و با اراده ی شهر بابل است که نزدیک به یک دهه از جی۵ استفاده می کند و موفقیتهایش را مدیون آن می داند. وقتی از او می پرسم چطور شد که اولین بار مانند بسیاری، ساده از کنار جی۵ گذر نکردی و آن را به عنوان همراهی همیشگی در مسیر کامیابی خود انتخاب کردی؟ می گوید، مهم تنها رسیدن به هدف نیست بلکه راه و روش درست رسیدن به آن توام با لذت پیوسته از مسیری است که به هدفمان ختم می شود. اگر مسیر را با آگاهی انتخاب کنی دیگر اهمیتی ندارد که چند بار به ظاهر شکست می خوری زیرا که در نهایت آفتاب پیروزی در چند قدمی ات شروع به طلوعی ابدی میکند. مهندس طالب پور دارای ۳ ثبت اختراع و ۲ مقاله پذیرفته شده در زمینه برق است. می گوید فرصتها را نباید از دست داد، همواره خود را قدردان تجربیات گوهربار پدرش می داند که اکنون معلمی بازنشتسته است و همین افکار ارزشمند او باعث شده بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان از راهنمایی های راهگشایش در زمینه یادگیری و برنامه ریزی تحصیلی به عنوان مشاوری حاذق بهره ببرند. موفقیتهایش تنها به آنچه گفتیم ختم نمی شود، طالب پور امسال با وجود اینکه هنوز دانشجوی کارشناسی ارشد بود موفق شد با کسب رتبه ۴۰۰ در مقطع دکترای رشته مهندسی برق قدرت پذیرفته شود.علاوه بر این، توانسته در آزمون (تولیمو) TOLIMO که آزمونی استاندارد برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است رتبه ۵۵۰ از ۶۲۰ را کسب کند. حتما برای لذت بردن از مطالب و خاطرات جالب مهندس طالب پور که به قلم خود او نوشته شده است، سری به سایت  www.malekig5.com/blog بزنید.

 

جی۵ چطور به زندگی شما راه پیدا کرد؟

 

تابستان ۸۳ را خوب به خاطر دارم، تازه سال سوم دبیرستان را تمام کرده بودم، تب داغ کنکور همه جا حکمرفما و رقابت میان موسسات مختلف شدت گرفته بود. من هم مثل همه می خواستم بدانم که چطور برنامه ریزی کنم و اینهمه کتاب را بخوانم. روزی در مسیرم به یک بروشور مچاله شده برخوردم که روی زمین افتاده بود بانگاه اول فکر کردم این هم تبلیغی بیش نیست. با این وجود، نامی از جی۵ به چشم می خورد و صحبت از یک جعبه یادگیری بود چیزی که تا به حال نشنیده بودم.کم کم خواندن مصاحبه های جی۵ ایهای موفق کنجکاوم کرد تا با موسسه تماس بگیرم و یک جعبه جی۵ را سفارش دهم. هرچند انتظار برای دریافت جعبه کمی طولانی شد همراه با آن، بسته ای حاوی یک نامه از شما و ۲ مجله که هنوز هم به یادگار دارم دریافت کردم. در آن نامه با بیان شیوای خود گفته بودید در سمینارهایتان مباحث مختلف یادگیری را به گونه ای بیان می کنید که حتی قبل از ترک صندلی مان بی شک احساس تحول خواهیم کرد. هنوز هم بعد از ۹ سال، این نامه و کلام شما را شروعی دوباره و نقطه تحول زندگی خود می دانم.

اولین معجزه جی۵؟ 

در کنکورهای آزمایشی دبیرستان همیشه درس عربی را منفی و یا کمتر از ۵ درصد می زدم و از خواندن آن رنج می بردم. یکبار تصمیم گرفتم این درس را با جی۵ بخوانم و معنی لغات و آیات را جی برگ نویسی و مرور کردم. شاید باور نکنید اما همین باعث شد نتایج کنکور آزمایشی ام به کلی تغییر کند و حتی در جلسه اصلی کنکور، این درس را ۷۴ درصد زدم در حالی که قبلا در کنکورهای آزمایشی همیشه درصدی منفی و یا کمتر از ۵ کسب می کردم.

جی۵ و تقویت زبان انگلیسی؟

( تولیمو) سازمان سنجش که آزمونی استاندارد TOLIMO موفقیتم در زبان را مدیون جی۵ می دانم. اخیرا موفق شدم در آزمون برای تعیین سطح دانش زبان انگلیسی است رتبه ۵۵۰ از ۶۲۰ را کسب کنم و این تسلط به زبان، امتیاز بزرگی برای قبولی در مصاحبه آزمون دکتراست . الان وقتی مقاله ای به زبان انگلیسی می خوانم براحتی آن را متوجه می شوم انگار که مشغول روزنامه خواندن هستم. جالب است بدانید گاهی وقتی خانواده مشغول تماشای فیلم و یا مستندی به زبان انگلیسی هستند که زیرنویس ندارد از من می خواهند مترجم آنها باشم. روزانه ۱۰۰ لغت زبان را جی برگ نویسی و مرور می کنم، جی۵ واقعا مثل یک معجزه است. بسیاری از ما گاهی آنقدر یک لغت را تکرار می کنیم تا یاد بگیرم آخرش هم یادمان می رود اما با جی۵، دیگر نیاز به تکرارهای غیر ضروری نیست. اگر چیزی را بدانی به خانه بعدی جعبه راه پیدا می کنی و اگر نه، دوباره باید به خانه شماره یک برگردی. مزیت جی۵، حذف تکرارهای غیرضروری و صرف انرژی کمتر برای یادگیری است.

جی۵ و افزایش اعتماد به نفس؟

بی اغراق می گویم، احساس لذت و اعتماد به نفسی را که هنگام یادگیری با جی۵ به دست می آوریم با هیچ چیز نمی شود عوض کرد. همیشه از صحبت کردن درجمع هراس داشتم اما از زمانی که با جی۵ آشنا شدم و بسیاری از جملات بزرگان را با آن به خاطر می سپارم دیگر آن مجتبی خجالتی نیستم، قدرت بیان و اعتماد به نفس زیادی پیدا کرده ام و براحتی می توانم در یک جمع چند هزار نفری در خصوص مطلبی اظهار نظر و مباحث را با عنوان مثالهایی روشن مدیریت کنم. همینکه متوجه می شوی مطلبی را که سالها قبل با جی۵ خوانده ای هنوز هم بلد هستی اعتماد به نفسی فوق العاده در تو ایجاد می شود که مطلب را برای همیشه به حافظه بلند مدت خود سپرده ای و هرگز فراموش نمی کنی.

خوشحالی سرجلسه کارشناسی ارشد؟!!!

جالب است بدانید جی۵ در تمام دوران سربازی همراهم بود و بسیاری هم از همین طریق با آن آشنا شدند و جالب تر اینکه با لباس سربازی سرجلسه کنکور حاضر شدم. درس “سیستم های قدرت” از دروس تخصصی با ضریب ۴ بود و هرچند استادمان در دوره لیسانس آن را بسیار خوب تدریس کرده بود، مفهمومی و فرمولی بودن این درس باعث می شد تست زدن آن، برایمان بسیار دشوار و چالش برانگیز باشد. من شروع به جی برگ نویسی فرمولهای این درس کردم و روز ‌آزمون با خودم می گفتم باید از این درس درصد بالایی را کسب کنم. هنوز هم به یاد دارم وقتی سوالها را می خواندم خنده ام می گرفت از اولین سوال مفهومی گرفته تا چهارمین سوال که فرمولی بود فقط تصویری از جی برگی که قبلا خوانده بودم جلوی چشمانم می آمد، بدون تردید با اعتماد به نفسی فوق العاده تستها را جواب می دادم. شاید تعجب کنید اما من موفق شدم درصد ۷۰ را در این درس کسب کنم و همین باعث شد رتبه ام هم بالاتر برود.

جی۵ و غول بزرگ کنکور؟ معرفی جی۵ به اطرافیان و نتیجه ی آن ؟

الان این جمله که همیشه از شما به یادگار دارم در ذهنم آمد، ” یک کنکوری همیشه می گوید به رقبای من نگویید که از جی۵ استفاده می کنم.” و واقعا هم همینطور است، جی۵ در میان بسیاری از کنکوریها تا موقعی که نتیجه موفقیت آمیز کنکور خود را به همه اعلام کنند یک راز باقی می ماند. اخیرا به یکی از شاگردانم توصیه کردم تا حداقل یک هفته با جی۵ درس بخواند و به او گفتم اگر به نتیجه نرسیدی من یک جعبه شیرینی برای کلاس می آورم و اگر برعکس شد تو باید شیریبنی بیاوری. مشکل اصلی اش در درس زبان انگلیسی بود که همیشه آن را منفی می زد. برای خودش هم باورکردنی نبود، ظرف یک هفته استفاده از جی۵ در اولین آزمون آزمایشی، زبان را ۵۵ درصد زد و این برای کسی که تا قبل از آن، درس زبان را منفی می زد واقعا یک معجزه است. با خوشحالی می گفت، اصلا فکر نمی کردم جی۵ تا این اندازه موثر باشد. بعد از آن، جی۵ در بین بچه های موسسه معروف و من هم مشاور جی۵ ای لقب گرفتم. خوشبختانه تا به حال، شاهد موفقیت بسیاری با استفاده از همین روش بوده ام.

اگر از امروز جی۵ را برای همیشه از شما بگیرند؟!!!

درست مثل این است که من را در بیابانی بی آب و علف رها کنند و بگویند یک هفته زنده بمان، یعنی دوری از جی۵ تا این اندازه برایم غیر ممکن است. مطمئنا می دانیم که اگر کاری را ۲۱ روز پشت سرهم و راس ساعتی معین انجام دهیم کم کم نسبت به انجام آن شرطی می شویم و جی۵ هم دقیقا همینطور است. بسیاری از جی۵ ایهای موفق خود تاکید می کنند که جی۵، سبک و بخشی جدانشدنی از زندگی آنها شده است.

یک نکته مهم که جی۵ ایهای تازه کار نباید فراموش کنند؟

باور دارم تنها زمانی می توانیم با استفاده از جی۵ موفق شویم که اراده ای قوی داشته باشیم. به دوستان توصیه می کنم همیشه در استفاده از این روش به اصول علمی آن پایبند باشند. درست مثل بازی مار و پله، اگر جی برگی را بلد باشی اجازه داری یک خانه به جلو و اگر نه، دوباره باید به خانه یک جعبه برگردی. از تجربه خودم برایتان می گویم، همیشه اگر در ابتدای کار آنگونه که می خواستم نتیجه نمی گرفتم به دنبال علتش می گشتم و آن را رفع می کردم مثلا به مرور فهمیدم که نوشتن کل یک جمله طولانی در یک جی برگ کاملا مغایر با اصول علمی جی۵ است و اینطور شد که کم کم بعد از رفع این اشتباهات به موفقیتهای پی در پی رسیدم.

فایده های روش سنگر اضطراری، (شب امتحانی)؟

این روش برای کسانی که شب امتحان با کمبود وقت مواجه هستند فوق العاده موثر است و جالب است بدانید بسیاری اوقات در آزمونهای استخدامی هم به کمکم آمده، در شب آزمون فقط موضوعات مهم را جی برگ نویسی و مرور کرده ام . واقعا قانون فوق العاده ایست که باعث می شود به جای تمرکز بر کل یک کتاب آن هم در وقت کم، با ۲۰٪ وقت گذاشتن بتوانیم ۸۰٪ بهره را ببریم.
درست مثل تخمه خوردن وقتی یک جی برگ را بر می داری تا بخوانی ناخودآگاه آنقدر با اشتیاق به پیش می روی که یکدفعه می بینی تمام جی برگها را خوانده ای و اصلا هم متوجه گذر زمان نشده ای. یعنی تا این اندازه با جی۵، غرق در یادگیری می شویم. خلاصه، جی۵ درست مثل یک بازی جذاب و همراه با پاداشهایی فوریست.

جی۵ و حضور ذهنی تعجب برانگیز؟

باور دارم کمرنگ ترین نوشته ها از قدرتمندترین حافظه ها ماندگارترند و دزد فراموشی همیشه در کمین اندوخته های ماست. در این بین، جی۵ روشی موثر است که به ما کمک می کند مطالبی را که سالها قبل با آن خوانده ایم هنوز هم به خاطر بیاوریم. بگذارید از تجربه خودم برایتان بگویم، اخیرا مشغول تدریس درس ریاضی سوم راهنمایی به یکی از اقوام نزدیکمان بودم و بسیاری از فرمولها و قاعده های ریاضی را که چند سال قبل از طریق جی برگ نویسی حفظ کرده بودم با مثال بیان می کردم. وقتی مشغول تدریس بودم، او با تعجب نگاهم می کرد و می گفت چطور ممکن است اینهمه از آن دوران گذشته باشد و من هنوز بتوانم با تسلط کامل تمام فرمولها را با حضور ذهنی قوی به یاد بیاورم. واقعا اسم این را نمی شود چیزی گذاشت جز یک معجزه ی جی ۵ ای.

نجات وقتهای مرده با جی۵؟

چون جی۵ همه جا همراهم است به جرات می توانم بگویم زمان اتلاف شده ای ندارم. حتی وقتی که با خانواده و دوستانم هستم از جی برگهایم غفلت نمی کنم. یکبار مشغول شطرنج بازی با دوستم بودم و وقتی نوبت او می شد تا با کمی فکر مهره اش را حرکت دهد من یک جی برگ می خواندم و این برایش بسیار تعجب آور و خنده دار بود. از آنجاییکه جی۵ نیاز به تمرکز حواس چندانی ندارد و بیشتر از چند ثانیه طول نمی کشد که یک جی برگ را مرور کنی، فوق العاده لذت بخش است.فرض کنید اگر کسی مثل من به مدت ۹سال مثلا روزی حداقل یکساعت را به یادگیری با جی۵ اختصاص دهد، تا چه اندازه می تواند از لحاظ یادگیری به عمرخود بیفزاید!!!. مهمتر اینکه هرگز مطالبی که باجی۵ خوانده ایم از حافظه بلندمدت مان پاک نمی شود و همیشه در دسترسمان است.

خاطره ای خنده دار؟

همیشه کمراه( کیف همراه جی۵) را همه جا با خود می برم تا به خوبی از وقتهای مرده ام استفاده کنم. روزی در تاکسی مشغول مرور جی برگها بودم و با دقت بلدها را از نابلدها جدا می کردم تا بعدا که به خانه رفتم آنها را در جعبه اصلی جی۵ قرار دهم. آنقدر غرق در یادگیری شده بودم که موقع پیاده شدن به جای پول به راننده یک جی برگ دادم.راننده هم با تعجب و چشمانی گرد از یک طرف به من و از طرف دیگر به جی برگی که به دستش داده بودم خیره شده بود . درنهایت وقتی متوجه قضیه شد با شوخی رو به من کرد و گفت،” آقا نکنه این پول جدیده!!!” صحنه ی خیلی خنده داری و آنجا بود که بیشتر از همیشه فهمیدم سالهاست به معنای واقعی با جی۵ زندگی می کنم.

پیامی برای دوستانی که ساده از کنار جی۵ می گذرند به ویِژه دانش آموزان و کنکوریها؟

شاید باورتان نشود اما اگر ۹ سال پیش، آن بروشور مچاله شده را از روی زمین برنمی داشتم سرنوشتم تا این اندازه تغییر نمی کرد و شاید این موفقیتهای پی در پی نصیبم نمی شدند. به دوستان می گویم فرصتها رانباید از دست داد شک نکنید که جی۵ مثل یک جعبه طلا و از اینرو باارزش است که زمینه ساز موفقیتهایی بزرگ و باورنکردنی می شود. اگر طعم غذایی را ندانیم حداقل یکبار آن را می چشیم پس چرا جی۵ را یکبار امتحان نکنید؟ به این دوستان می گویم حداقل یک هفته از جی۵ استفاده کنند تا خود به عینه شاهد نتیجه ی فوق العاده اش باشند. ایمان دارم اگر بچه ها بتوانند از این روش استفاده کنند، یادگیری مطالب برای آنها راحت تر از قبل می شود و توصیه می کنم اگر با کمبود وقت روبرو هستند از جهت ها( جی برگهای آماده) استفاده کنند. مثلا خودم از جی برگهای آماده برای یادگیری کتاب واژگان ۵۰۴ استفاده کردم و بسیار هم راضی بودم.

کلام پایانی؟

هروقت نگاهی به گذشته و تحولاتی که به واسطه جی ۵ در زندگی ام پدیدار شده اند می اندازم صمیمانه از شما به خاطر این ابتکار بزرگ که موجب تسهیل یادگیری در زمینه های مختلف شده است قدردانی می کنم.اجازه دهید صحبتم را هم با یادآوری این جمله از شما به پایان ببرم که قطب نمای ما، در مسیر زندگی این جمله است” افزایش عمق زندگی خودمان و دیگران.”

(5 votes, average: 420 out of 5)
Loading...

Comments 13

 1. با سلام خدمت شما من دانشجوی سال آخر فوق لیسانس زمین شناسی گرایش اقتصادی هستم،دارم رو پایان نامه ام کار میکنم،میخوام واسه دکتری آماده بشم پارسال امتحان دادم رتبم شد ۳۰۰ ،میخوام راهنماییم کنید چطور میتوانم امسال هم در آزمون تولیمو و هم در آزمون دکتری قبول بشم.دوست دارم دکتری قبول بشم ولی مثل خیلی از دوستان احساس میکنم نمیتونم دکتری قبول بشم چون سوالاتش واقعا سخته؟لطفا راهنمایییییم کنید.

  1. سلام معصومه جان
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جعبه ی جی ۵ امکانپذیر است.
   ما ۵ سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند.در پایان بسته ی اول شما به راحتی می توانید مکالمات روزمره ی زبان را انجام بدهید و در پایان بسته ی پنجم، مدرک ایلس را دریافت کنید.
   البته برای آزمون تولیمو شما باید دایره ی واژگانتون رو هم افزایش بدین. بنابراین باید ۵۰۴ واژه و ۱۱۰۰ ورد را هم مطالعه کنید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 2. سلام.
  من کارمندحسابداری شرکت هستم که تمام روزهایم سرکارهستم وقتی به خونه میرسم ساعت۸است وخیلی خسته ام، خیلی دلم میخوادبرای کنکورارشدحسابداری خودمو اماده کنم، ایاراهی هست که بتونم موفق بشم؟ باتشکر

  1. سلام علی آقا
   بله حتما. محصولات جی۵، به صورت جی برگ هست. جی برگ ها در ابعاد کارت ویزیت هست و به راحتی می تونین اونها رو همیشه همراهتون داشته باشید و مطالعه کنید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 3. من دبیردوره اول متوسطه هستم دوست دارم بیش تر در مورد جی ۵بدانم اگر ممکن یک نمونه ازسال دوم دبیرستان رشته ریاضی فیزیک جهت آشنایی برای من ارسال نمایید به آدری ساوه امیر کبیر ۲۰ روبه روی دبیرستان امام موسی بن جعفر منزل صدراله ابوالقاسمی هزینه پست را خودم پرداخت می کنم

  1. سلام خانم ابوالقاسمی عزیز
   شما برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره ۰۲۱۶۶۹۷۹۵۰۰ تماس بگیرید مشاوران ما شما را راهنمایی می کنند.
   موفق باشید

 4. سلام
  من در جی برگ کردن ریاضیات و دروس تخصصی راهنمایی میخوام
  وقتی میخوام بخونم نیاز به تمرکزدارم
  اکثر اوقات جوابشون یادم نمیاد و تو خونه ۱ روی هم میمونن
  کاش ایمیل ایشون رو میدادید ازشون راهنمایی میگرفتم
  لطفا کمک وراهنمایی کنید وایمیل ایشون رو بفرسیتدواسم
  ممنون

  1. سلام دوست گرامی.
   تشکر میکنم جهت پیغامتون.
   متاسفانه برای ما مقدور نیست که شماره یا حتی ایمیل هیچ یک از جی ۵ ای های عزیز رو در اختیار عموم بذاریم.ولی شما میتونید برای راهنمایی و مشاوره با تلفن های مجموعه تماس بگیرید تا همکاران راهنماییتون کنند

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.