سحر امیر طاهری جی پنجی موفق در آزمون وکالت

راحت بودن یادگیری با جی۵ جذبم کرد!
سحر امیر طاهری رتبه ۷۰ آزمون وکالت
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

سرکار خانم سحر امیر طاهری توانستند رتبه ۷۰ آزمون وکالت را از آن خود کنند. آینده اش را فوق العاده روشن و از هم اکنون او را وکیلی کاردان و برجسته می بینیم.

جی۵ را چه کسی به شما معرفی کرد؟

دوران دبیرستان از طریق معلمم با جی۵ آشنا شدم برای دروس تاریخ ادبیات و عربی که واقعا فوق العاده بود! زمان گذشت و من در رشته حقوق پذیرفته شدم و تحصیلاتم را تا مقطع ارشد ادامه دادم اما نمی دانستم برای این رشته هم جی برگ های آماده موجود است تا موقعی که به آزمون وکالت رسیدم.

چه شد که مصمم شدید برای آزمون وکالت از جی۵ بهره ببرید؟

یکی از مشکلاتم فراموشی مطالب بود. وقتی شنیدم جی۵ برای رشته حقوق هم جی برگ های آماده دارد لحظه ای معطل نکردم. مطالب کتاب پشت سر هم و خسته کننده بودند اما جی۵ این امتیاز بزرگ را داشت که در عین آموزش، سرگرم کننده بود. راحت بودن یادگیری با جی۵ از همان اول جذبم کرد.

روزهای طلایی با جی۵؟

روزهای آخر با جی۵ برایم روزهایی طلایی بودند سه دور توانستم مطالب را جمع بندی کنم،خیلی از نکاتی که قبلا به راحتی فراموش می کردم اینبار کاملا به یاد داشتم. سرجلسه آزمون سریع گزینه ها را تشخیص می دادم، اصلا با کمبود وقت روبرو نشدم حتی وقت اضافه ای که آوردم باعث شد یکبار دیگر برگردم و حقوقی مدنی را دوره کنم. درس آیین کیفری و آیین دادرسی مدنی را ۹۰% زدم.

آنچه جی۵ برای شما به ارمغان آورد؟

چون گرایش من در مقطع ارشد، جزا و جرم شناسی بود به درس آیین دادرسی کیفری خیلی علاقه داشتم اما چیزی که این علاقه را چندین برابر کرد روش قشنگی بود که جی۵ برای خواندن این درس داشت. به نظر من در میان روش های یادگیری جی۵ همیشه بهترین بوده و هست، هیچ نقصی ندارد چون شما را به عمیق ترین درجه یادگیری می رساند.

خبر خوش جی۵

در محل کارم بودم که از جی۵ برایم پیامک آمد که نتایج اعلام شده. در همین حال و هوا بودم که دوستم با خبر قبول نشدنش، حسابی حالم را گرفت. با کلی هیجان وارد سایت شدم. خدای من… رتبه ی ۷۰ وکالت… یعنی درست می بینم؟!!! دیگر از خوشحالی سر از پا نمی شناختم. خیلی ذوق زده شده بودم همان لحظه با مادرم تماس گرفتم و خبر دادم… او هم از خوشحالی فریادی بلند کشید. واقعا هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که به هدفت برسی.

از نتایج همکلاسی ها چه خبر؟

خیلی از همکلاسی هایم بودند که امسال نتوانستند نتیجه بگیرند یکی از مهمترین دلایل همین بود که روش درستی برای مطالعه نداشتند. بدون رسیدن به تسلط کامل، واقعا چطور می شود امید به قبولی داشت؟! آن هم در آزمون پر رقابتی مثل وکالت. دوستانم که همیشه من را جی برگ به دست در کتابخانه می دیدند از وقتی خبر قبولی ام را شنیده اند همه می خواهند امسال و اینبار با جی۵ برای آزمون آماده شوند.
ادامه زندگی با جی۵…
اخیرا به فکر افتاده ام برای قبولی در آزمون دکترا مخصوصا تقویت زبان انگلیسی باز هم از جی۵ و اینبار خیلی بیشتر از آن استفاده کنم، مطمئن هستم موفق می شوم.

feleshfeleshمتن کامل مصاحبه


هرچه باشد،با جی۵ ازعهده اش بر می آیید!
راحت بودن یادگیری با جی۵ جذبم کرد!
بدون جی۵ خلاء بزرگی را حس کردم!
جی۵ همیشه بهترین بوده و هست!

سحر امیر طاهری رتبه ۷۰ آزمون وکالت
فارغ التحصیل کارشناسی ارشد حقوق جزا و جرم شناسی

انسانهای موفق در هر زمینه ای قدم بگذارند موفقیت می آفرینند زیراکه رمز و راز آن را کشف کرده و می دانند اگر راهی نتیجه نداد بی شک راه بهتری هم هست، تنها اگر ریسک امتحان آن را به جان بخرند. سرکار خانم سحر امیر طاهری علی رغم تجربه ناخوشایندی که در آزمون وکالت داشتند بار دیگر با تلاشی راستین و بهره گیری از جی۵ عزم خود را جزم کردند و توانستند رتبه ۷۰ این آزمون را از آن خود کنند. این عضو خانواده ما می گوید:«دلیلی ندارد آدم همیشه به یک راه و روش بچسبد و آن را رها نکند به عقیده من اگر کسی حتی برای یکبار هم که شده حاضر به ریسک کردن نباشد، هرگز کامیاب نمی شود ». آینده اش را فوق العاده روشن و از هم اکنون او را وکیلی کاردان و برجسته می بینیم.

جی۵ را چه کسی به شما معرفی کرد؟

دوران دبیرستان از طریق معلمم با جی۵ آشنا شدم با تعاریفی که از آن شنیده بودم می خواستم ببینم کار با این روش چطور است، برای دروس تاریخ ادبیات و عربی که واقعا فوق العاده بود! نام نویسندگان،قرن ها،مطالب و آثار ادبی شبیه به هم را خیلی راحت با جی۵ یاد می گرفتم. زمان گذشت من در رشته حقوق پذیرفته شدم و تحصیلاتم را تا مقطع ارشد ادامه دادم اما نمی دانستم برای این رشته هم جی برگ های آماده موجود است تا موقعی به آزمون وکالت رسیدم.

چه شد که مصمم شدید برای آزمون وکالت از جی۵ بهره ببرید؟

بار اولی که این آزمون را دادم علی رغم تلاشی که داشتم موفق به قبولی نشدم. یکی از مشکلاتم فراموشی مطالب بود.وقتی شنیدم جی۵ برای رشته حقوق هم جی برگ های آماده دارد لحظه ای معطل نکردم. مطالب کتاب پشت سر هم و خسته کننده بودند اما جی۵ این امتیاز بزرگ را داشت که در عین آموزش، سرگرم کننده بود.راحت بودن یادگیری با جی۵ از همان اول جذبم کرد دیگر از کسالتی که کتاب خواندن داشت رها شده بودم.

روزهای طلایی با جی۵؟

روزهای آخر با جی۵ برایم روزهایی طلایی بودند سه دور توانستم مطالب را جمع بندی کنم،خیلی از نکاتی که قبلا به راحتی فراموش می کردم اینبار کاملا به یاد داشتم. سرجلسه خیلی خوشحال بودم سریع گزینه ها را تشخیص می دادم،اصلا با کمبود وقت روبرو نشدم حتی وقت اضافه ای که آوردم باعث شد یکبار دیگر برگردم و حقوقی مدنی را دوره کنم. قوانین حقوقی هرچندوقت یکبار به روز می شوند،آیین دادرسی کیفری هم از این قاعده مستثنی نبود مطالبش تغییر پیدا کرده و از قبل دشوارتر شده بود با این حال این درس و آیین دادرسی مدنی را ۹۰% زدم. فقط بین دو گزینه شک داشتم جالب اینکه بعد از آزمون وقتی کلید سوالات را چک کردم دیدم شک من کاملا درست از آب در می آمد و اگر آنها را هم جواب داده بودم کیفری را ۱۰۰% می زدم.

جی۵ و یک خلاء بزرگ؟

برای دروسی که از جی۵ استفاده نکرده بودم سرجلسه واقعا خلاء زیادی احساس می کردم. مخصوصا برای درس جزاء، فقط توانستم آن را ۴۰% بزنم.

آنچه جی۵ برای شما به ارمغان آورد؟

چون گرایش من در مقطع ارشد، جزا و جرم شناسی بود به درس آیین دادرسی کیفری خیلی علاقه داشتم اما چیزی که این علاقه را چندین برابر کرد روش قشنگی بود که جی۵ برای خواندن این درس داشت. به نظر من در میان روش های یادگیری جی۵ همیشه بهترین بوده و هست، هیچ نقصی ندارد چون شما را به عمیق ترین درجه یادگیری می رساند. همیشه حتی سرجلسه، روحیه خیلی خوبی داشتم واقعا خوشحال بودم و این حس را مدیون جی۵ هستم . هروقت توان درس خواندن نداشتم، حوصله نداشتم کتاب را باز کنم سراغ جی۵ ام می رفتم به قدری برایم جاذبه داشته که همیشه خستگی هایم را با آن رفع می کردم.

جی۵ و یک خبر خوش؟

در محل کارم بودم که از جی۵ برایم پیامک آمد نتایج اعلام شده، خیلی غافلگیر کننده بود چون اصلا انتظارش را نداشتم اینقدر زود اعلام شود. در همین حال و هوا بودم که دوستم با خبر قبول نشدنش، حسابی حالم را گرفت. با کلی هیجان سیستم را روشن کردم و وارد سایت شدم اما درکمال تعجب هیچ خبری از نتایج نبود نگرانی ام چندبرابر شد گویا نتایج از روی صفحه پاک شده بودند. متاسفانه این وضع به مدت نیم ساعت همچنان ادامه داشت نیم ساعتی که برایم مثل یکسال گذشت تا اینکه بالاخره صفحه باز شد. خدای من…رتبه ی ۷۰ وکالت… یعنی درست می بینم؟!!! دیگر از خوشحالی سر از پا نمی شناختم،به هوا می پریدم، همکارانم این موفقیت را تبریک می گفتند و من آنها را در آغوش می کشیدم. خیلی ذوق زده شده بودم همان لحظه با مادرم تماس گرفتم و خبر دادم…. او هم از خوشحالی فریادی بلند کشید. واقعا هیچ چیز لذت بخش تر از این نیست که به هدفت برسی.

از نتایج همکلاسی ها چه خبر؟

خیلی از همکلاسی هایم بودند که امسال نتوانستند نتیجه بگیرند یکی از مهمترین دلایل همین بود که روش درستی برای مطالعه نداشتند. بدون رسیدن به تسلط کامل، واقعا چطور می شود امید به قبولی داشت؟!آن هم در آزمون پر رقابتی مثل وکالت. کسی نبود که باور نداشته باشد من موفق می شوم دوستانم که همیشه من را جی برگ به دست در کتابخانه می دیدند از وقتی خبر قبولی ام را شنیده اند همه می خواهند امسال و اینبار با جی۵ برای آزمون آماده شوند. اگر جی۵ نبود واقعا نمی دانم چه پیش می آمد، شاید هم قبول می شدم اما با رتبه و درصدهای پایین،واقعا مدیون جی۵ هستم.

خاطره ای جالب؟

درست سه روز قبل از آزمون، در کتابخانه نشسته بودم که یکی از دوستانم را دیدم، از تسلط نداشتن به دروس شکایت می کرد، ناامید بود و نمی دانست روزهای آخر باید چه بخواند. به او گفتم نمی تواند در این سه روز انتظار معجزه ای داشته باشد اما اگر بخواهد جی برگهایم را به او قرض می دهم. جی برگ ها را گرفت و رفت،فردا که به کتابخانه آمد خیلی خوشحال بود من را در آغوش گرفت و گفت:« وای سحر این جی برگها واقعا عالی بودند،حیف که دیگر وقت نیست اگر زودتر می دانستم همه درسها را با این روش می خواندم». بعد از آزمون وقتی خبر قبولی ام را شنید با من تماس گرفت و درخواست کرد جی برگهایم را به او قرض بدهم، من که از تسلطم به قوانین مطمئن بودم قول دادم همه جی برگهایم را به او هدیه کنم،شکی ندارم که او هم با این روش موفق می شود.

حرفی با دوستان، به ویژه بچه های رشته حقوق؟

هزینه جی۵ نسبت به فایده آن خیلی ناچیز است اما اگر واقعا نمی توانید هزینه کنید و در اطرافتان کسی هست که جی۵ دارد مدتی آن را قرض بگیرید و استفاده کنید،اگر راضی بودید آنوقت خودتان جعبه را تهیه کنید. یک راه دیگرش این است برای یکی از دروس که خیلی هم در آن ضعف دارید جی برگهای آماده را تهیه کنید اگر مفید بود آنوقت درسهای دیگر را هم با این روش کار کنید.

ثمره این انتخاب در آینده چه خواهد بود؟

دانشجویانی که قوانین و مواد قانونی را با جی۵ به خاطر می سپارند بعدها در پرونده های حقوقی که به دست خواهند گرفت نسبت به سایرین موفق تر عمل خواهند کرد چون حضور ذهن خوبی دارند مدام مجبور نیستند به کتاب رجوع کنند و همین اعتماد موکلان را چندین برابر می کند. اگر کسی که با قانون آشنایی چندانی ندارد به شما مراجعه کند اینکه همان لحظه جوابش را بدهید خیلی قشنگ تر از آن است که بگویید بگذار به کتابم نگاهی بیندازم بعد جوابش را خواهم گفت. خواهرم هم دانشجوی حقوق است،چندروز پیش سوالی از من پرسید و با آنکه مدتها قبل، آن را با جی۵ خوانده بودم دقیقا می دانستم کدام ماده است و چه مطلبی را می گوید.همین حضور ذهن قوی در طرف مقابل، این اعتماد را ایجاد می کند که شما کاربلد هستید و از عهده اش بر می آیید.

کلام پایانی؟

اخیرا به فکر افتاده ام برای قبولی در آزمون دکترا مخصوصا تقویت زبان انگلیسی باز هم از جی۵ و اینبار خیلی بیشتر از آن استفاده کنم،مطمئن هستم موفق می شوم.

(8 votes, average: 450 out of 5)
Loading...

Comments 29

 1. سلام من میخام جی ۵آماده بخرم لطافا منو راهنمایی کنین مشاوراتونم جواب نمیدم یعنی منشی تلفنی داره من چطوری با مشاوراتون در تماس باشم
  اگه امکان داره ی شماره یا ایمیل از دوستان موفق حقوقی که از جی ۵استفاده کردن بزارین تا بتونیم ازشون مشاوره بگیریم
  ممنون

 2. دوستان سلام

  من به عنوان شخصی که اکثر راههای مطالعه رو امتحان کرده ونتیجه مطلوبم رو نگرفته از همین تریبون به شما اعلام میکنم که این روش در مورد من بهترین نتیجه رو داشته و بشتابید که تعلل مایه پشیمانی است!!

  قول میدم بعدها اسم من روهم تو این مصاحبه ها ببینید!

 3. با سلام.
  امروز ۱۳فروردین ۱۳۹۴
  من این سال مبارک را به تمامی افراد {جی۵}وانسانهای موفقی که راه
  درست را در زندگیشان برای رسیدن به اهداف بزرگ خود ،پیدا کرده اند تبرک میگویم.امیدوار هستم همیشه در مسیر خود بهترین نتیجه را، با بهترین روش برای خود کسب کنند .خداوند بزرگ هم کمک شما کند.

  این مطلب را برای افرادی خوبی که میخواهند راه درست راپیدا کنند و اولین بار وارد سایت شدن مینویسم.
  روزهای خوب نخواهندآمد به فکر ساختن باشید ،روزهای خوب را باید ساخت.
  امید وارم سال خوبی را خلق کنید وبهترین معمار سال باشید.
  من به خاطر نداشتن روش درست در یادگیری مطالب خیلی از بهترین سالهای زندگی ام با دشواری زیاد سپری شد ولی هیچوقت ناامید نشدم شما نباید برای خود ،اما و اگر های زیاد بسازید و نباید تمام گذشته خود را با این کلمات همیشه روبروی خود بیاورید .شما از امروز که وارد این سایت شده اید راه خود را پیدا کرده اید .
  با تلاش خود به دیگران ثابت کنید که میتوانید یک انسان موفق برای خوانواده خود،مردم خود وکشور بزرگ ایران در تمام کارها و زندگی خود باشید وبه دیگران بگویید که ،این روش بهتری برای یادگیری است .
  با تشکر از سایت شما وتمامی افرادی که برای این مجموعه تلاش فراوانی میکنند.
  سید وحید موسوی.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.