مزایای جی۵ برای حقوقی ها

برای موفقیت شما در آزمونهای حقوقی سفر یادگیری را با هم آغاز می کنیم که مقصد آن موفقیت شماست. در این سفر همه تدابیر و امکانات لازم برای به سلامت رسیدن شما به مقصد موفقیت فراهم شده است.

کاملترین دوره ها و توشه های آموزشی متناسب با آزمونهای حقوقی
محصولات و توشه های حقوقی جی۵ دارای ابعاد گوناگونی است و مهم ترین ویژگی این محصولات پوشش کامل آنها متناسب با کلیه آزمونهای حقوقی است .

ویژگی محصولات (توشه های) حقوقی جی۵:

۱. مطالعه و مقایسه تطبیقی و هم زمان چندیدن منبع
۲. توانایی شناسایی قوانین مرتبط
۳. یادگیری همزمان شرح ماده
۴. کاهش حجم منابع
۵. تسریع در پاسخگویی به سوالات چهار گزینه ای

کاملترین تورها و دوره های آموزشی:

دوره های آموزشی جی ۵ برای داوطلبین، متناسب با هر یک از آزمونها ی حقوقی و برای دانشجویان حقوقی متناسب با عناوین و سرفصل های دانشگاهی تنظیم شده است.
این دوره ها علاوه بر دارا بودن بسته های جامع و تطبیقی شامل بودجه بندی و برنامه ریزی گام به گام و روزشمار میباشند. هم چنین تیم مشاوره و پشتیبانی متخصص در کنار جی پنجی های موفق و رتبه های برتر حقوقی تا کسب نتیجه ی عالی همراه شما هستند و بر اساس آزمونهای مرحله ای و جامع با تحلیل کارنامه هر آزمون و بررسی نقاط ضعف و قوت هر داوطلب بودجه بندی دقیقی را به شما عزیزان ارائه میدهند.

همراهی تیم برنامه ریزی و پشتیبانی متخصص:

برای موفقیت شما در آزمونهای حقوقی سفر یادگیری را با هم آغاز می کنیم که مقصد آن موفقیت شماست. در این سفر شما نیازمند همراهی راهنمای سفر حرفه ای هستید تا لحظات سخت سفر شما را به لحظاتی شیرین و پر آرامش مبدل سازند، پشتیبان جی ۵،لحظه لحظه شما را همراهی و مراقبت میکند و بهترین راه حل ها را در زمان چالش های یادگیری به شما ارائه می دهند.

در این سفر همراهی مشاور و برنامه ریزی گام به گام به سه صورت انجام میگیرد:

۱. تور آموزشی (مشاوره و برنامه ریزی) دو هفتگی:
در این تور داوطلب به صورت دو هفته یکبار و گام به گام با راهنماهای سفر خود در ارتباط هستند و در صورت شرکت در آزمونهای آزمایشی نتایج داوطلب مورد تجزیه و تحلیل قرار میگیرد و بر مبنای تحلیل صورت گرفته و نیاز های داوطالب برنامه مورد مطالعه ایشان بهینه سازی میشود به گونه ای که از زمان موجود بیشترین بهره وری حاصل شود.در این راستا بر حسب نوع پیشرفت داوطلب به وی برنامه و مسیر مطالعاتی داده خواهد شد.
این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که علاوه بر نیاز به مشاوره در ارتباط با رفتارهای مطالعاتی به برنامه ریزی توسط یک متخصص نیز علاقمند هستند و تمایل دارند که تا زمان آزمون به صورت گام به گام و منظم با مشاور و راهنمای خود در ارتباط باشند.

۲. تور آموزشی (مشاوره و برنامه ریزی)ماهانه:
در این تور آموزشی داوطلب هر ماه یکبار با راهنمای سفر خوددر ارتباط بوده ومشاور با او تماس گرفته و پرسش های وی پاسخ داده میشود. در این تور آموزشی تمرکز بر نحوه انجام برنامه مطالعاتی است و در صورت صلاحدید مشاوره و نیاز های مطالعاتی داوطلب اصطلاحات بعدی در برنامه و مسیر یادگیری وی صورت خواهدگرفت.دوره این تور آموزشی از زمان ثبت نام داوطلب تا روز آزمون به صورت ماهانه خواهد بود.
این تور آموزشی به داوطلبانی پیشنهاد میشود که نیاز های مطالعاتی و برنامه ریزی خود را تا حدودی میتوانند شخصا برطرف کنند ولی تمایل درند به صورت ماهانه در جهت اطمینان از عملکرد و برنامه ریزی صحیح با راهنمای سفر خود در ارتباط باشند.

۳. تور آموزشی (مشاوره) ماهانه:
در این تور آموزشی داوطلب نسبت به مسایلی که احساس نیاز میکند با راهنمای سفر خود ماهی یکبار ارتباط دارد.لازم به ذکر است که این دوره آموزشی فاقد برنامه ریزی توسط راهنمای سفراست و نقش راهنما بیشتر در راستای پاسخ به پرسش های داوطلب خواهد بود.
دوره این تور آموزشی از زمان ثبت نام داوطلب تا روز آزمون به صورت ماهانه استمرار خواهد داشت.
این دوره به داطلبانی پیشنهاد میشود که نیاز های برنامه ریزی خود را میتوانند شخصا پوشش دهند و بیشتر برای رفع سوالات مرتبط با رفتار های مطالعاتی و مسایل روانشناختی مثل کنترل استرس و حفظ آمادگی روحی و…تمایل دارند با راهنمای خود در ارتباط باشند.

استفاده از وقت های تلف شده و مرده:
همان طور که میدانیم یکی از مهم ترین دغدغه ما امروزه (که همه مشغول کار و یا تحصیل میباشند) استفاده بهینه از زمان است و یکی از اصلی ترین مشکلات در بهینه سازی زمان و برنامه ریزی استفاده درست از اوقات مرده است شما با داشتن کیف همراه با جی ۵ یا کمراه میتوانید فیش های مربوطه به برداشت های خانه های مختلف را در جای مخصوص تعبیه شده و در کیف قرار دهید و هنگامی که در تاکسی یا اتوبوس و یا حتی وقتی در اتومبیل خود چراغ گیر کرده اید کیف جی ۵ خود را در آورده و شروع به مرور فیش های مورد نظرتان میکنید.
با جی خواهید توانست به راحتی بسیاری از دروس خود را وقتی مرور میکنید که دیگران بی حوصله از پنجره ماشین به دیگر اتومبیل ها خیره شد و دائم در حال غر زدن هستند و شما نه تنها کلافه و ناراحت نیستید بلکه به خاطر انجام امورتان شاد و دارای اعتماد به نفس بیشتری خواهید بود که یعنی یک تیر با دو نشان.

پایداری همیشگی مطالب در حافظه ی بلند مدت با روش جی ۵:
جی۵ در واقع یک روش یادگیری و به خاطر سپاری مطالب توسط وسیله ای است که بسیار ساده و قدرتمند عمل می کند. این وسیله با تکیه و با استفاده از قاعده منحنی فراموشی ابینگ هاووس، پاداش های فوری اسکینر، قانون همه چیز یا هیچ چیز گاترین و تداعی تکرار، مطالب را وارد حافظه بلند مدت شما می کند.
طبق منحنی فراموشی ابینگ هاووس امکان فراموشی آنچه یاد گرفته اید در روز اول یعنی ۲۴ ساعت پس از یادگیری ۲۰ تا ۲۵ درصد است و به مرور از آن کاسته می شود، بنابراین اگر مطلب فراگیری شده در فاصله یک روز مرور شود عملا ۲۰ درصد از احتمال فراموشی آن کم خواهد شد و به طور کل به نحوی مطالب را برایتان با مرور به درصد بالاتری از به خاطر سپاری نزدیک خواهد کرد و آموخته هایتان در مرحله ای از خطر فراموشی قرار نگیرند بر اساس تحقیقات انجام شده در بنیاد B.F.Skinne توسط بوریس فردریک اسکینرهرگاه به یک رفتار بلافاصله و به صورت آنی پاداشی داده شود آن رفتار تکرار خواهد شد. پس با هر بار جواب مثبت گرفتن و احساس رضایت کردن از پاسخ به یک سوال ، برای شما شوق مرور سؤال بعدی به خاطر پاداش بلد بودن آن افزایش خواهد یافت این همان پاداش های فوری اسکینر است.

افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان:
همیشه برای آنکه بتوانیم مطلبی را از حافظه کوتاه مدت خود به حافظه بلند مدت منتقل کنیم مجبوریم بار ها و بارها آن را تکرار کنیم. تکراری که نهایتا نیز ممکن است منجر به به خاطر سپاری همیشگی آن مطلب نشود.
اما در روش جی۵ که مبتنی بر منحنی فراموشی ذهن طراحی شده مطالب دقیقا در زمان های درست و برنامه ریزی شده توسط جعبه تکرار میشوند و بدین ترتیب از تکرار های غیر ضروری جلوگیری می شود. بدین صورت به جای اینکه مجبور باشیم مطالب را بار ها و بدون نظم مرور کنیم با مرور علمی آنها از صد درصد زمن خود استفاده نموده ایم و وقت خود را برای تکرار های بیهوده تلف نکرده ایم.

(1 votes, average: 100 out of 5)
Loading...