چرا جی۵ برای زبان آموزان؟

مزایای جی۵ برای زبان آموزان:

برای تسلط کامل شما به زبان انگلیسی، سفر یادگیری را با هم آغاز می کنیم که مقصد آن موفقیت و تسلط شماست. در این سفر همه تدابیر و امکانات لازم برای به سلامت رسیدن شما به مقصد موفقیت فراهم شده است.

آموزش هر ۴ مهارت
در این سفر یادگیری، ما به شما کوله یادگیری موفق را می دهیم که در آن تمامی ابزارها و لوازم مورد نیاز شما برای رسیدن به مقصد تسلط به انگلیسی فراهم آورده شده است.
در این کوله ها شما از منابع علمی و معتبر که توشه های اصلی تسلط به چهار مهارت اصلی زبان هستند برخوردار می شوید و توسط کتاب، سی دی و دی وی دی های داخل کوله به طور کامل روی هر ۴ مهارت زبان انگلیسی(reading,writing,listening ,speaking) مسلط می شوید. سپس توسط جی برگ ها مطالب تکرار و مرور و تثبیت می شود.
بعد از استفاده از این بسته ها شما به راحتی می توانید مکالمه کنید و از مطالعه مقاله ها و داستان های انگلیسی لذت ببرید. شما دیگر می توانید اخبار را به زبان انگلیسی گوش کنید و حتی با دوستان خود در داخل و خارج از ایران مکاتبات انگلیسی انجام دهید.

ایجاد آمادگی لازم برای آزمون هایی مثل TOEFL ,IELTS
این بسته ها به طور کامل هر ۴ مهارت را تا سطح پیشرفته به شما آموزش می دهند و در نهایت توسط بسته های تخصصی می توانید آمادگی لازم برای آزمون ها را به دست آورید.

عدم رها کردن و استمرار درمطالعه:
چند بار تا به حال یادگیری زبان انگلیسی را شروع کرده اید و آن را نیمه کاره رها کردید؟

احتمالا شما هم بارها این تجربه را داشته اید، یادگیری زبان را شروع کرده اید و نیمه کاره رها کرده اید، حتی شاید در دوره ای فوق العاده موفق بوده اید ولی بعد از چند ماه و یا چندسال به دلیل نیمه کاره رها کردن یادگیری، اکثر آنچه را که یاد گرفته اید را فراموش کرده اید. زیرا تسلط به انگلیسی مسیری پرپیچ و خم و طولانی است.
در این سفر ابزارهایی را دارید که به شما کمک می کنند تا به تعهد خود در این سفر وفادار بمانید و یادگیری زبان را در جاده طولانی آن نیمه کاره رها نکنید که آنها عبارتند از:

تایم دکتر حسابی: ابزاریست برای شرطی کردن و انضباط درونی فرآیند مطالعه انگلیسی تا تبدیل شدن به یک عادت لذت بخش.

چک لیست: ابزاری تعهدی برای اینکه در مسیر یادگیری زبان بمانید و از آن خارج نشوید.

ابزار تشویق تیله اندازی: روشی مبتکرانه برای ثبت امتیازهای یادگیری شما و لذت بخش کردن سفر طولانی یادگیری زبان.

دوربین شکاری ۱۰-۱۰-۱۰: ابزاری برای هدف گذاری و تصمیم گیری در زمان حال، میان مدت و بلندمدت

موشک انگیزه: ابزاری برای شارژ انگیزه شما تا در هر شرایطی به تعهد زمانی خود ادامه دهید.
در این سفر شما فکرافزار جی ۵ را دارید که جی پی اس سفر شماست و در هر لحظه فاصله شما تا مقصد تسلط به انگلیسی را نشان می دهد تا مطمئن باشید در جهتی درست در حال حرکت هستید و با روش جی ۵ سفر تسلط به انگلیسی برای شما همیشگی می شود و دیگرهیچ وقت آنچه را که یاد می گیرید فراموش نخواهید کرد.
ویژگی های جی پی اس شما عبارتند از:

پایداری همیشگی مطالب در حافظه ی بلند مدت با روش جی ۵:
جی ۵ در واقع یک روش یادگیری و به خاطر سپاری مطالب توسط وسیله ای است که بسیار ساده و قدرتمند عمل می کند. این وسیله با تکیه و با استفاده از قاعده منحنی فراموشی ابینگ هاووس، پاداش های فوری اسکینر، قانون همه چیز یا هیچ چیز گاترین و تداعی تکرار، مطالب را وارد حافظه بلند مدت شما می کند.
طبق منحنی فراموشی ابینگ هاووس امکان فراموشی آنچه یاد گرفته اید در روز اول یعنی ۲۴ ساعت پس از یادگیری ۲۰ تا ۲۵ درصد است و به مرور از آن کاسته می شود، بنابراین اگر مطلب فراگیری شده در فاصله یک روز مرور شود عملا ۲۰ درصد از احتمال فراموشی آن کم خواهد شد و به طور کل به نحوی مطالب را برایتان با مرور به درصد بالاتری از به خاطر سپاری نزدیک خواهد کرد و آموخته هایتان در مرحله ای از خطر فراموشی قرار نگیرند
بر اساس تحقیقات انجام شده در بنیاد B.F.Skinne توسط بوریس فردریک اسکینرهرگاه به یک رفتار بلافاصله و به صورت آنی پاداشی داده شود آن رفتار تکرار خواهد شد. پس با هر بار جواب مثبت گرفتن و احساس رضایت کردن از پاسخ به یک سوال ، برای شما شوق مرور سؤال بعدی به خاطر پاداش بلد بودن آن افزایش خواهد یافت این همان پاداش های فوری اسکینر است.

افزایش سرعت مطالعه و صرفه جویی در زمان:
همیشه برای آنکه بتوانیم مطلبی را از حافظه کوتاه مدت خود به حافظه بلند مدت منتقل کنیم مجبوریم بار ها و بارها آن را تکرار کنیم. تکراری که نهایتا ممکن است منجر به خاطرسپاری همیشگی آن مطلب نشود.
اما در روش جی ۵ که مبتنی بر منحنی فراموشی ذهن طراحی شده مطالب دقیقا در زمان های درست و برنامه ریزی شده توسط جعبه تکرار میشوند و بدین ترتیب از تکرار های غیر ضروری جلوگیری میشود.بدین صورت به جای اینکه مجبور باشیم مطالب را بار ها و بدون نظم مرور کنیم با مرور علمی آنها از صد درصد زمان خود استفاده نموده ایم و وقت خود را برای تکرارهای بیهوده تلف نکرده ایم.

استفاده از وقت های تلف شده و مرده:
همان طور که می دانید یکی از مهم ترین دغدغه ما امروزه (که همه مشغول کار و یا تحصیل می باشند) استفاده بهینه از زمان است و یکی از اصلی ترین مشکلات در بهینه سازی زمان و برنامه ریزی استفاده درست از اوقات مرده است. شما با داشتن کیف همراه با جی ۵ یا همان کمراه میتوانید فیش های مربوط به برداشت های خانه های مختلف را در جای مخصوص تعبیه شده و در کیف قرار دهید و هنگامی که در تاکسی یا اتوبوس و یا حتی وقتی در اتومبیل خود پشت چراغ قرمز منتظرید، کیف جی ۵ خود را در آورده و شروع به مرور جی برگهای مورد نظرتان می کنید.
با جی ۵ به راحتی می توانید بسیاری از دروس خود را مرور کنید. درست زمانی که دیگران بی حوصله از پنجره ماشین به دیگر اتومبیل ها خیره شده و دائم در حال غر زدن هستند ودر این زمان شما نه تنها کلافه و ناراحت نیستید بلکه به خاطر انجام امورتان شاد و دارای اعتماد به نفس بیشتری خواهید بود که این یعنی یک تیر با دو نشان.

همراهی تیم پشتیبانی و برنامه ریزی براساس تور آموزشی:
سفر شما به مقصد تسلط به زبان انگلیسی، سفری پر فراز و نشیب است که می تواند لذت بخش و امن یا پر استرس و خطرناک باشد.
پشتیبان و راهنمای سفر جی۵، متخصصینی هستند که تا رسیدن شما به مقصد موفقیت همواره کنار شما خواهند بود و با کمک خود شما این سفر را برای شما لذت بخش و امن خواهند کرد.
در این تماس ها راهنمای سفر شما بسیار مراقب است که علاوه بر تعهد برنامه آموزشی به استفاده از ابزارهای انگیزشی که نقش حیاتی در به سلامت رسیدن شما به مقصد تسلط در انگلیسی را دارند نیز کاملا متعهد باشید.

ما با توجه به نیاز و امکانات و علاقه شما، نقشه های متفاوتی برای رسیدن به مقصد و تسلط به انگلیسی فراهم آورده ایم که شامل مسیر ها و راه هایی با زمان های ۶ ماهه(مسیر کوهستانی )، ۴ ماهه(مسیر اتوبان)، ۲ ماهه(مسیر میانبر) می باشد.
که با توجه به مسیر انتخابی برنامه ی مشخصی به شما داده می شود که بتوانید با آرامش و برنامه ریزی مسیر را طی کنید. در هر دوره و مسیر شما یک سطح را به طور کامل گذرانده و آمادگی لازم برای سطحی بعدی را پیدا می کنید.

مسیر کوهستانی (۶ ماهه): این مسیر برای دوستانی مناسب است که می خواهند آهسته و پیوسته سفر مقدماتی خود را طی کنند وتمایلی به سرعت بالا و پرگاز برای رسیدن به مقصد ندارند و فقط با صرف روزانه ۲۰ دقیقه سفر خود را آغاز کرده و قدم در راه تسلط به انگلیسی می گذراند. در این مسیر شما سفر آرامی را تجربه خواهید کرد و با یک برنامه ریزی غیر فشرده و سبک گام به گام و بی دغدغه به مقصد خود می رسید.
این تور ویژه دوستانی است که مسیر کوهستانی را برای سفر خود انتخاب می کنند. در این تور زبان آموز به صورت ماهانه با راهنمای سفر خود (مشاوران) درارتباط است.و مشاور با زبان آموز تماس گرفته و براساس برنامه ریزی مطالعاتی پرسش های زبان آموز پاسخ داده می شود و این اطمینان حاصل می گردد که زبان آموز سرعت و زمان لازم را طبق برنامه ریزی برای رسیدن به هدف دارد.

مسیر اتوبان (۴ماهه): این مسیر مناسب دوستانی است که می خواهند با سرعتی متوسط سفر مقدماتی خودرا طی کنند. این برنامه که برای این دوستان تدارک دیده شده نه خیلی فشرده است که مانع فعالیت ها و دغدغه های دیگر شود و نه خیلی سبک و باز که یادگیری و تسلط طولانی و با تاخیر شود. این برنامه با در نظر گرفتن همه جوانب تنظیم شده تا هم از سفر خود لذت ببرید و هم در زمان مقرر به مقصد تسلط به انگلیسی دست یابید و نیازمند صرف روزانه ۱ساعت و ۳۰ دقیقه است.
این تور ویژه دوستانی است که مسیر اتوبان را برای سفر خود انتخاب می کنند. در این تور زبان آموز به صورت سه هفته یکبار با راهنمای سفر خود (مشاوران) درارتباط است.و مشاور با زبان آموز تماس گرفته و براساس برنامه ریزی مطالعاتی پرسش های زبان آموز پاسخ داده می شود و این اطمینان حاصل می گردد که زبان آموز با وجود اینکه باسرعت بالاتری مطالعه می کند کیفیت همچنان حفظ می شود.

مسیر میانبر (۲ماهه): این مسیر ویژه دوستانی است که نیاز دارند با شتاب و سرعت زیاد به مقصد تسلط به انگلیسی برسند. در این مسیر برنامه سفر فشرده ای برای دوستان تدارک دیده شده تا هرچه سریعتر به مقصد برسند. البته برنامه ای مطمئن و در عین حال لذت بخش. اگر علاقه دارید این مسیر حرکت شما باشد نیازمند صرف روزانه زمان ۱۸۰ دقیقه (۳ساعت) است.
این تور ویژه دوستانی است که مسیر میانبر را برای سفر خود انتخاب می کنند. در این تور زبان آموز به صورت دو هفته یکبار با راهنمای سفر خود (مشاوران) درارتباط است.و مشاور با زبان آموز تماس گرفته و براساس برنامه ریزی مطالعاتی پرسش های زبان آموز پاسخ داده می شود و این اطمینان حاصل می گردد که زبان آموز با وجود اینکه باسرعت بالاتری مطالعه می کند کیفیت همچنان حفظ می شود.

(3 votes, average: 500 out of 5)
Loading...