مینوش ملتفت جی پنجی موفق کارشناسی ارشد حقوق جزا

با جی۵، تلاشهایم به ثمر نشست!
سرکار خانم مینوش ملتفت
رتبه ۵۷ کارشناسی ارشد حقوق جزا
دانشگاه علامه طباطبائی تهران

خیلی مصمم است طوریکه می گوید: اگر کاری را شروع کنم آنقدر ادامه می دهم تا نتیجه بگیرم، ممکن است شکست های زیادی را تجربه کنم اما هرگز نمی گذارم چیزی مانعم شود. سرکار خانم مینوش ملتفت بعد از یکبار تجربه ناموفق در کنکور ارشد، با عزمی استوار و بهره گیری از جی۵ اخیرا توانست رتبه ۵۷ رشته حقوق جزای دانشگاه علامه طباطبائی تهران را کسب کند.

وقتی با جی۵ آشنا شدید در چه موقعیتی بودید؟

اولین بار که در کنکور ارشد شرکت کردم رتبه خیلی خوبی نیاوردم کمی بعد از طریق یکی از دوستان، شماره تماس رتبه ۱۱ کنکور ارشد را گرفتم تا از او راهنمایی بخواهم. خیلی از جی۵ تعریف می کردند درصد بالایی از زبان انگلیسی را در کنکور کسب کرده بودند و آن را مدیون جی برگهای تخصصی زبان می دانستند، اعتمادشان به جی۵ اعتماد من را هم جلب کرد.

ارزشمندی جی۵ از دید شما؟

جی برگها خیلی کامل بودند جزء به جزء کتاب را پوشش می دادند، یعنی حتی اگر کتاب را هم مطالعه نمی کردی می توانستی امیدوار باشی که رتبه خوبی کسب کنی.

حس و حالتان در روزهای باقی به کنکور؟

سال دومی که در کنکور ارشد شرکت کردم با وجود اینکه فقط دوماه وقت داشتم خیلی نسبت به اطلاعاتم مطمئن بودم، درک من از آنچه با جی۵ خوانده بودم خیلی عمیق تر شده بود، مطالب را بهتر متوجه می شدم و مسائل حقوقی را خوب تحلیل می کردم.

جی۵ و یادگیری زبان؟

تصمیم داشتم کلا قید زبان را بزنم خیلی می ترسیدم مبادا آن را منفی بزنم اما باز هم به توصیه دوستم جی برگهای آماده زبان را تهیه کردم و طی مدت دوماه مطالعه، توانستم آن را ۲۰% بزنم. از این بابت خیلی خوشحالم جی۵ واقعا کمکم کرد تا مطالب در ذهنم تثبیت شود.

آیا سرجلسه تفاوتی میان آنچه با جی۵ و بدون جی۵ خوانده بودید حس می کردید؟

سوالات دفترچه، با متون فقه شروع می شد و من این درس را با جی۵ نخوانده بودم اولش آنقدر استرس داشتم که چندبار خواستم از خیر همه چیز بگذرم و برگه ام را تحویل بدهم اما کم کم هرچه پیش رفتم دیدم اکثر دروس تخصصی که با جی۵ خوانده بودم را بلدم، هنوز سوال را تا آخر نخوانده، بدون نگاه کردن به گزینه ها جواب را می دانستم.

از روز اعلام نتایج بگویید؟

روزی که نتایج اعلام شد مادر و برادرم به مسافرت رفته بودند و من در خانه تنها بودم. اینترنتم قطع بود و مجبور شدم به کافی نت نزدیک خانه مان بروم آنقدر استرس داشتم که خیلی برایم سخت بود وارد سایت شوم. وقتی صفحه باز شد و رتبه ۵۷ دانشگاه علامه طباطبائی را دیدم آنقدر ذوق کردم که جیغ نسبتا کوتاهی کشیدم و توجه همه را به خودم جلب کردم…..مسئول کافی نت با خنده گفت: معلوم است رتبه ات خیلی خوب شده. اصلا باورم نمی شد امسال بهتر از قبل نتیجه بگیرم، چون یکبار تجربه ناموفقی در کنکور داشتم و دلم شور می زد که نکند امسال هم قبول نشوم اما خدا را شکر توانستم جواب بگیرم متون فقه ۷۰%، جزای عمومی ۹۰%،جزای اختصاصی ۹۰% و آیین دادرسی کیفری ۷۵% از بالاترین درصدهایم در کنکور بودند. جی۵ ابزاریست که متوسط ها را قوی و قوی ها را قویتر می کند. دوستانی بودند که ترجیح می دادند به جای کار با جی۵، ساعتها درس بخوانند خیلی هم خودشان را اذیت می کردند اما متاسفانه هیچ کدام نتیجه نگرفتند.

جی۵ و حرفه شغلی شما؟

طبیعتا مراجعه کنندگان به کسی اعتماد میکنند که در کارش حرفه ای باشد با جی۵ می شود به این تسلط دست پیدا کرد، اعتماد مراجعه کنندگان را جلب کرد و به عنوان یک حقوقدان پیشرفت شغلی داشت.

feleshfeleshمتن کامل مصاحبه


جی۵ را با اطمینان انتخاب کردم!
با جی۵، تلاشهایم به ثمر نشست!

سرکار خانم مینوش ملتفت
رتبه ۵۷ کارشناسی ارشد حقوق جزا
دانشگاه علامه طباطبائی تهران

خیلی مصمم است طوری که می گوید: اگر کاری را شروع کنم آنقدر ادامه می دهم تا نتیجه بگیرم، ممکن است شکست های زیادی را تجربه کنم اما هرگز نمی گذارم چیزی مانعم شود. سرکار خانم مینوش ملتفت بعد از یکبار تجربه ناموفق در کنکور ارشد، با عزمی استوار و بهره گیری از جی۵ اخیرا توانست رتبه ۵۷ رشته حقوق جزای دانشگاه علامه طباطبائی تهران را کسب کند. مایه تعجب خیلی هاست که این جی۵ ای موفق چطور ظرف دوماه مطالعه با جی۵ به این مهم دست یافت. جالب تر اینکه او در آخرین روزهای مانده به کنکور، قصد داشت زبان را کاملا کنار بگذارد اما با توکل به خدا، پشتکار و ایمانی که به جی۵ داشت تسلیم نشد و با این انتخاب رتبه خود را تا میزان قابل توجهی بالا برد.

وقتی با جی۵ آشنا شدید در چه موقعیتی بودید؟

اولین بار که در کنکور ارشد شرکت کردم رتبه خیلی خوبی نیاوردم، کمی بعد از طریق یکی از دوستان شماره تماس رتبه ۱۱ کنکور ارشد را گرفتم تا از او راهنمایی بخواهم. ایشان من را با جی۵ آشنا و به شدت تاکید کردند که دروس تخصصی و زبان را با این روش بخوانم، خیلی از جی۵ تعریف می کردند درصد بالایی از زبان انگلیسی را در کنکور کسب کرده بودند و آن را مدیون جی برگهای تخصصی زبان می دانستند. اعتمادشان به جی۵ اعتماد من را هم جلب کرد، به توصیه ایشان عمل کردم و با اعتماد کامل جی۵ را سفارش دادم.

برنامه ریزی با جی۵ برای کنکور؟

از آذرماه شروع کردم فکرم خیلی درگیر بود و فقط دوماه وقت داشتم. در این مدت، فقط جی برگ های تخصصی دروس جزای عمومی، اختصاصی و آیین دادرسی کیفری را تهیه کردم. جی برگها از همان اول همراهم بودند از صبح زود شروع می کردم و تا شب ادامه می دادم. تصمیم داشتم کلا قید زبان را بزنم خیلی می ترسیدم مبادا آن را منفی بزنم اما باز هم به توصیه دوستم جی برگهای آماده زبان را تهیه کردم و طی مدت دوماه مطالعه توانستم آن را ۲۰% بزنم. از این بابت خیلی خوشحالم جی۵ واقعا کمکم کرد تا مطالب در ذهنم تثبیت شود.

ارزشمندی جی۵ از دید شما؟

همیشه هرجا که می خواستم جی برگها را با خودم می بردم، راحت و در دسترس بودند. جدا از این، جی برگ ها خیلی کامل بودند جزء به جزء کتاب را پوشش می دادند، یعنی حتی اگر کتاب را هم مطالعه نمی کردی می توانستی امیدوار باشی که رتبه خوبی کسب کنی. اوایل فکر می کردم جی۵ فقط نکات تشریحی را شامل می شود، اما در دورانی که برای کنکور درس می خواندم متوجه شدم مطالب جی برگ ها دقیقا با خط به خط کتاب تطابق دارد و از این نظر فوق العاده است. به جای اینکه مدام از این کتاب به آن کتاب رجوع کنید ، خیلی راحت با استفاده از جی برگ ها می توانید مسائل حقوقی را تحلیل و حکم هر مسئله حقوقی را به خوبی تشخیص دهید.

دوستانتان چطور درس می خواندند؟

کسانی بودند که جی۵ را به آنها پیشنهاد کردم اما ترجیح می دادند به جای آن ساعتها حتی بیشتر از من درس بخوانند خیلی هم خودشان را اذیت می کردند و به آب و آتش می زدند اما متاسفانه هیچ کدام نتیجه نگرفتند.

حس و حالتان در روزهای باقی به کنکور؟

سال دومی که در کنکور ارشد شرکت کردم با وجود اینکه فقط دوماه وقت داشتم خیلی نسبت به اطلاعاتم مطمئن بودم، درک من از آنچه با جی۵ خوانده بودم خیلی عمیق تر شده بود و مطالب را بهتر متوجه می شدم و مسائل حقوقی را خوب تحلیل می کردم. اینبار با اعتماد بیشتر و بدون استرس سرجلسه حاضر شدم.

آیا سرجلسه تفاوتی میان آنچه با جی۵ و بدون جی۵ خوانده بودید حس می کردید؟

سرجلسه دعا می کردم بتوانم رتبه خوبی بیاورم و تلاشهایم به ثمر بنشیند، سوالات دفترچه با متون فقه شروع می شد و من این درس را با جی۵ نخوانده بودم اولش آنقدر استرس داشتم که چندبار خواستم از خیرهمه چیز بگذرم و برگه ام را تحویل بدهم اما کم کم هرچه پیش رفتم دیدم اکثر دروس تخصصی که با جی۵ خوانده بودم را بلدم و به خودم مسلط شدم. آنقدر مطالبی که با جی۵ خوانده بودم خوب در ذهنم تثبیت شده بود که هنوز سوال را تا آخر نخوانده، بدون نگاه کردن به گزینه ها جواب را می دانستم.

از روز اعلام نتایج بگویید؟

روزی که نتایج اعلام شد مادر و برادرم به مسافرت رفته بودند و من در خانه تنها بودم. اینترنتم قطع بود و مجبور شدم به کافی نت نزدیک خانه مان بروم آنقدر استرس داشتم که خیلی برایم سخت بود وارد سایت شوم. وقتی صفحه باز شد و رتبه ۵۷ دانشگاه علامه طباطبائی را دیدم آنقدر ذوق کردم که جیغ نسبتا کوتاهی کشیدم و توجه همه را به خودم جلب کردم……..مسئول کافی نت با خنده گفت: معلوم است رتبه ات خیلی خوب شده. اصلا باورم نمی شد امسال بهتر از قبل نتیجه بگیرم، چون یکبار تجربه ناموفقی در کنکور داشتم و دلم شور می زد که نکند امسال هم قبول نشوم اما خدا را شکر توانستم جواب بگیرم. با اینکه حقوق جزا و آیین دادرسی کیفری تغییر کرده اما هنوز هم جی برگهای قدیمی را نگه داشته ام و هربار که نگاهشان می کنم به یاد دوران کنکور می افتم و لبخند بر لبم می آید. متون فقه ۷۰%، جزای عمومی ۹۰%،جزای اختصاصی ۹۰% و آیین دادرسی کیفری ۷۵% از بالاترین درصدهایم در کنکور بودند.

اولین کسی که این خبر را به او دادید؟

نامزدم بود که حتی شاید بیشتر از خودم باور داشت من حتما نتیجه می گیرم. همیشه به درس من و روشی که انتخاب کرده بودم اهمیت می داد، تشویقم می کرد و می گفت شک نکن که تو حتما رتبه خوبی می آوری. همین جا از او و خانواده ام تشکر می کنم بعد از آن بلافاصله به مادر و برادرم که خارج از شهر بودند زنگ زدم آنها هم مثل من خیلی استرس داشتند و منتظر بودند ببینند من چه کرده ام. وقتی این خبر را شنیدند خیلی خوشحال شدند و نفس راحتی کشیدند.

بهترین لحظات جی۵ ای ؟

جی۵ از اول تا آخر کنکور همراهم بود در آن دوران خیلی پیش می آمد که دوستی به من پیام داد و می پرسید جواب فلان سوال چه می شود، من هم بلافاصله جوابش را می دادم و این حس فوق العاده ای بود، چون سال قبل اصلا تجربه اش نکرده بودم اینبار به کمک جی۵ خیلی راحت و سریع مطالب را به خاطر سپرده بودم.

در حال حاضر با جی۵ چه برنامه ای دارید؟

در حال حاضر خودم را برای آزمون سردفتری و آزمون وکالت آماده می کنم، اتفاقا اولین کاری که کردم وارد سایت جی۵ شدم تا ببینم جی برگهای آماده این آزمون را دارد یا نه.

جی۵ و حرفه شغلی شما؟

طبیعتا مراجعه کنندگان به کسی اعتماد میکنند که در کارش حرفه ای باشد با جی۵ می شود به این تسلط دست پیدا کرد، اعتماد مراجعه کنندگان را جلب کرد و به عنوان یک حقوقدان پیشرفت شغلی داشت.

پیامی برای بچه های رشته حقوق؟

من این اطمینان را می دهم که بچه ها با استفاده از جی برگها بتوانند درصد قابل قبولی در آزمونهای حقوقی به دست بیاورند، جی برگها قابل حمل هستند و بدون جست و جو در کتاب هرزمان که اراده کنید می توانید از آنها استفاده کنید. جی۵ ابزاریست که متوسطها را قوی و قوی ها را قویتر می کند.
اراده،صبر و واقع بینی لازمه کار با جی۵ است.اغلب کسانی را می بینم که نسبت به این روش، نگرش غیرمعقولی دارند و می خواهند یک شبه نتیجه بگیرند در حالی که باید قدم به قدم پیش رفت. جی۵ نه تنها آدم را خسته نمی کند بلکه درست مثل یک بازی ذهن را به چالش وا می دارد.
شکی ندارم که اگر همان سال اول که کنکور دادم از جی۵ استفاده کرده بودم با رتبه ای بهتر قبول می شدم، بدون جی۵ خیلی چیزها اتفاق نمی افتد در کنکور خوب عمل می کنی اما کافیست مدتی بگذرد هرچه خوانده ای از یادت می رود، مدام در شک و تردیدی که جواب فلان مسئله چیست اینکه مطلب ملکه ذهنت شود و خیلی راحت بتوانی آن را بیان کنی از مزایای جی۵ است.

کلام پایانی؟

من معتقدم پشتکار،صبر،توکل به خدا و اعتماد به جی۵ عامل موفقیت است. در پایان از همه همکاران جی۵ صمیمانه تشکر می کنم.

(4 votes, average: 475 out of 5)
Loading...

Comments 4

    1. سلام دوست عزیز
      ببینید ما به دلیل مشغله های جی پنجی های موفق نمی توانیم شماره مستقیمی از ایشان به شما بدهیم. اما می توانید با مشاوران ما تماس بگیرید و از آنها ایمیل خانم مینوش ملتفت را دریافت کنید و با ابپیشون مکاتبه کنید.

    1. سلام دوست عزیز
      شما می توانید تمام سوالات و اشکالات خود در مورد آزمونهای حقوقی را از پشتیبانان بخش حقوق ما بپرسد و با آنان در این زمینه مشورت کنید. مشاوران و پشتیبانان ما در بخش حقوق شامل افراد تحصیل کرده در این رشته و جی پنجی های موفقی است که خود زمانی از این بسته ها استفاده می کردند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.