بنفشه روزبه

سرکار خانم بنفشه روزبه، زبان آموز موفق جی۵ ای

واقعا احساس ارزشمند بودن کردم!
مطمئنم یک روزی یک جایی به دردم می خورند!

سرکار خانم بنفشه روزبه باور دارند اگر داری مسیری را طی می کنی باید بدانی مهم نیست چقدر آهسته گام برمی داری بلکه این پیوستگی و استمرار است که رسیدن به هدف را ممکن می کند. این همسفر جی۵ ای که کارشناسی مدیریت بازرگانی دارند به تازگی موفق به گذراندن سطح Pre-intermediate خودآموزهای زبان SG5 و دریافت گواهینامه معتبر از سوی موسسه آموزشی فرهنگی جی۵ شده اند. می گویند: فیلم ها، آهنگ ها و داستان هایی که این بسته ها داشتند و در سایت جی۵ می دیدم واقعا Speaking و Listening من را تقویت کردند.

این سفر از کی آغاز شد؟

من همیشه در گرامر و مکالمه احساس ضعف می کردم، قبلا به هیچ کلاس زبانی نرفته بودم و سطح زبانم در حد همان دوران مدرسه و دانشگاه بود. اولین بار در مجله موفقیت با تبلیغ بسته های خودآموز زبان   SG5آشنا شدم، با مشاورین جی۵ تماس گرفتم و بسته Pre-Intermediate را سفارش دادم هیچ تردیدی نداشتم که این خودآموز می تواند من را در یادگیری زبان کمک کند.

جذابیت های مسیر؟

یکی از چیزهای خوبی که این بسته ها داشتند تنوع فوق العاده و طراحی جذابشان بود، یادم هست دوران مدرسه همیشه احساس می کردم درس زبان و کتاب هایش برایم یکنواخت هستند، نه کتاب داستانی معرفی می شد و نه فیلم می دیدیم اما خودآموز SG5، بسته خیلی کاملی بود یک جورهایی مثل این بود که بدون  وابستگی به کسی  معلم خودم باشم و تا آخر راه با کمک ابزارهایی که این بسته داشت به راهم ادامه بدهم. 

ایستگاه اول موفقیت ؟

۴ ماه طول کشید تا بسته pre-intermediate را تمام کردم، در این مدت خودم شاهد بودم Speaking و Listening من روز به روز در حال پیشرفت بودند.

مزیت جی برگ های آماده؟

من امسال دوباره در کنکور تجربی شرکت کردم، می توانم به جرات بگویم  جی برگ های آماده برای همه دروس مخصوصا زبان سنگ تمام گذاشته بودند، واقعا تاثیرش را در کنکور احساس کردم، قبلا زبانم خیلی ضعیف بود اما الان با اینکه نتایج هنوز اعلام نشده اند مطمئنم درصدهایم بالا هستند. برخلاف آنچه برخی تصور می کنند یکی از ویژگی های خوب جی برگ این است که از خط به خط کتاب درسی کاملا استادانه طراحی شده یعنی دیگر نیازی به خواندن کتاب ندارید.

کمی هم از ابزارهای یادگیری زبان که در کتاب ” تیله های من” با آنها آشنا شدید بگویید؟

تایم دکتر حسابی «اختصاص دادن مکان و زمان خاصی به یادگیری روزانه زبان»به تمام جوانب زندگی من نظم و انظباط داده. بعد از هر بار رعایت این تایم به سراغ چک لیست « ابزاری برای مواظبت و در مسیر ماندن تا رسیدن به هدف»می روم و جلوی کارهایی که انجام داده ام تیک می زنم واقعا تاثیر گذار است، باعث می شود برنامه ام را رها نکنم و پیشرفتم را لحظه به لحظه ببینم .

 آزمون چطور بود؟

وقتی می توانستم سوالات را جواب بدهم حس خیلی خوبی پیدا می کردم،خیلی برایم راحت بودند.

یک روز فوق العاده؟

نتیجه چندماه تلاش برای یادگیری زبان را در مدرکم دیدم. یک روز بعد از ظهر بود که مدرک به در خانه ارسال شد، برادرم آن را تحویل گرفت و برایم آورد، بسته را که باز کردم و مدرکم را دیدم احساس خیلی خوبی داشتم، قاب چوبی قشنگی داشت  آقای مالکی  هم شخصا آن را امضا کرده بودند و برایم پیام تبریک گذاشته بودند…واقعا احساس ارزشمند بودن می کردم، همه اینها باعث خوشحالی بود.

پیامی برای علاقه مندان به یادگیری زبان؟

فقط تا جایی که می توانید برنامه زبانتان را رها نکنید، حتی شده در طول روز یک ربع یا نیم ساعت زبان خواندن را رها نکنید، باور کنید همین اندازه هم  شما را کلی جلو می اندازد. من تصمیم دارم برای پیشرفت تحصیلی، شغلی و یا حتی سفر به خارج از کشور هرطور که شده زبان خواندن را تا آخرین بسته SG5 ادامه بدهم مطمئنم یک روزی، یک جایی به دردم می خورند.

کلام پایانی ؟

از همان اول که SG5 به دستم رسید این حس به من القا شد، موفقیت من با این روش صد درصد حتمی است، حتی یک ذره هم تردید نداشتم نه برای کنکور و نه برای زبان.

feleshfeleshمتن کامل مصاحبه


واقعا احساس ارزشمند بودن کردم!
مطمئنم یک روزی، یک جایی به دردم می خورند!
سرکار خانم بنفشه روزبه، زبان آموز موفق جی۵ ای

انسان مجموعه ای از آنچه که دارد نیست؛بلکه مجموعه ای است از آنچه که هنوز ندارد، اما می تواند داشته باشد. سرکار خانم بنفشه روزبه باور دارند اگر داری مسیری را طی می کنی باید بدانی مهم نیست چقدر آهسته گام برمی داری بلکه این پیوستگی و استمرار است که رسیدن به هدف را ممکن می کند. این همسفر جی۵ ای که کارشناسی مدیریت بازرگانی دارند به تازگی موفق به گذراندن سطح  Pre-intermediate خودآموزهای زبان SG5 و دریافت گواهینامه معتبر از سوی موسسه آموزشی فرهنگی جی۵ شده اند. می گویند:  فیلم ها، آهنگ ها و داستان هایی که این بسته ها داشتند و در سایت جی۵ می دیدم واقعا Speaking و Listening من را تقویت کردند.

تنظیم از: فیروزه جمشیدی

 

 

این سفر از کی آغاز شد؟

من همیشه در گرامر و مکالمه احساس ضعف می کردم، قبلا به هیچ کلاس زبانی نرفته بودم و سطح زبانم در حد همان دوران مدرسه و دانشگاه بود. اولین بار در مجله موفقیت با تبلیغ بسته های خودآموز زبان   SG5آشنا شدم، پیگیری کردم، وارد سایت شدم و مصاحبه ها را خواندم. چون قبلا زبان کار نکرده بودم خیلی برای انتخاب روش، سخت گیری می کردم اما وقتی کارشناسان زبان جی۵ من را  راهنمایی کردند دیگر مطمئن بودم که این روش عالی است و می تواند به من کمک کند. این شد که با مشاورین جی۵ تماس گرفتم و بسته Pre-Intermediate را سفارش دادم هیچ تردیدی نداشتم که این خودآموز می تواند من را در یادگیری زبان کمک کند. مصاحبه ها با حس انگیزشی فوق العاده ای که داشتند مواقع  دلسردی و بی حوصلگی به من نیرو می دادند،از آن موقع تا به امروز این اطمینان چندبرابر شده.

جذابیت های مسیر؟

یکی از چیزهای خوبی که این بسته ها داشتند تنوع فوق العاده و طراحی جذابشان بود، یادم هست دوران مدرسه همیشه احساس می کردم درس زبان و کتاب هایش برایم یکنواخت هستند، نه کتاب داستانی معرفی می شد و نه فیلم می دیدیم اما خودآموز SG5 واقعا جامع بود و جالب بود، بسته خیلی کاملی بود یک جورهایی مثل این بود که بدون  وابستگی به کسی  معلم خودم باشم و تا آخر راه با کمک ابزارهایی که این بسته داشت به راهم ادامه بدهم.

ایستگاه اول موفقیت ؟

۴ ماه طول کشید تا بسته pre-intermediate را تمام کردم، در این مدت خودم شاهد بودم Speaking و Listening من روز به روز در حال پیشرفت بودند. قبلا مکالمه و گرامر ضعیفی داشتم اما به کمک فیلم ها و داستان هایی که این بسته ها داشتند جمله سازی و صحبت کردنم خیلی بهتر شد.

مزیت جی برگ های آماده؟

من امسال دوباره در کنکور تجربی شرکت کردم علاوه بر زبان، برای یکسری دروس از جی برگ های آماده استفاده کردم برای دروس زبان و ادبیات، دین و زندگی، زیست، شیمی و…. می توانم به جرات بگویم واقعا عالی بودند، مخصوصا برای زبان سنگ تمام گذاشته بودند، واقعا تاثیرش را در کنکور احساس کردم، قبلا زبانم خیلی ضعیف بود اما الان با اینکه نتایج هنوز اعلام نشده اند مطمئنم درصدهایم بالا هستند. برخلاف آنچه برخی تصور می کنند یکی از ویژگی های خوب جی برگ این است که از خط به خط کتاب درسی کاملا استادانه طراحی شده یعنی دیگر نیازی به خواندن کتاب ندارید، در کنارش روش خیلی انعطاف پذیری است حتی اگر نتوانی چندروز به تعهدت عمل کنی و با تایم دکتر حسابی  «اختصاص دادن مکان و زمان خاصی به یادگیری روزانه زبان» زبان بخوانی به جایش حتی موقع بیرون رفتن از خانه می توانی جی برگ ها را در کیف مخصوصشان (کمراه) بگذاری، همراه خودت به هرجا که می خواهی ببری و زبان بخوانی.

کمی هم از ابزارهای یادگیری زبان که در کتاب ” تیله های من” با آنها آشنا شدید بگویید؟

تایم دکتر حسابی «اختصاص دادن مکان و زمان خاصی به یادگیری روزانه زبان»به تمام جوانب زندگی من نظم و انظباط داده. بعد از هر بار رعایت این تایم به سراغ چک لیست « ابزاری برای مواظبت و در مسیر ماندن تا رسیدن به هدف»می روم و جلوی کارهایی که انجام داده ام تیک می زنم واقعا تاثیر گذار است، باعث می شود برنامه ام را رها نکنم و پیشرفتم را لحظه به لحظه ببینم اینکه امروز چقدر نسبت به روز قبل  پیشرفت کرده ام مثل این است که دارم پله پله دارم.

 آزمون چطور بود؟

من اصلا فکر نمی کردم در پایان دوره آزمونی در کار باشد تا اینکه کارشناسان زبان جی۵ با من تماس گرفتند و گفتند می توانم وارد سایت شوم و آزمون بدهم، وقتی می توانستم سوالات را جواب بدهم حس خیلی خوبی پیدا می کردم،خیلی برایم راحت بودند.

یک روز فوق العاده؟

نتیجه چندماه تلاش برای یادگیری زبان را در مدرکم دیدم. با شناختی که از جی۵ داشتم و طراحی جالبی که بسته های SG5 داشتند مطمئن بودم نتیجه می گیرم. یک روز بعد از ظهر بود که مدرک به در خانه ارسال شد، برادرم آن را تحویل گرفت و برایم آورد، بسته را که باز کردم و مدرکم را دیدم احساس خیلی خوبی داشتم، قاب چوبی قشنگی داشت  آقای مالکی  هم شخصا آن را امضا کرده بودند و برایم پیام تبریک گذاشته بودند…واقعا احساس ارزشمند بودن می کردم، همه اینها باعث خوشحالی بود.

پیامی برای علاقه مندان به یادگیری زبان؟

یادگیری زبان الان واقعا یک ضرورت است، فقط تا جایی که می توانید برنامه زبانتان را رها نکنید، حتی شده در طول روز یک ربع یا نیم ساعت زبان خواندن را رها نکنید، باور کنید همین اندازه هم  شما را کلی جلو می اندازد. من تصمیم دارم برای پیشرفت تحصیلی، شغلی و یا حتی سفر به خارج از کشور هرطور که شده زبان خواندن را تا آخرین بسته SG5 ادامه بدهم مطمئنم یک روزی، یک جایی به دردم می خورند.

کلام پایانی ؟

از همان اول که SG5 به دستم رسید این حس به من القا شد، موفقیت من با این روش صد درصد حتمی است، حتی یک ذره هم تردید نداشتم نه برای کنکور و نه برای زبان. از اینکه از وقتم استفاده مفید کردم و توانستم زبانم را تقویت کنم واقعا احساس رضایت دارم.نتیجه کنکور که اعلام شود قصد دارم تمام جی برگ هایم را به کسی هدیه بدهم.

(9 votes, average: 489 out of 5)
Loading...

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.