محمد محرابیون-مصاحبه-جی 5

محمد محرابیون نفر اول کنکور کارشناسی ارشد

مدیر سایت زبان, فناوری اطلاعات, مصاحبه ها 23 نظرات

جی۵ دوست خوبیست، که مرا نجات داد  زیرکی را از چشمانش می توان دریافت. و به همان اندازه خوش صحبت و خوش قریحه است. او از آن گروه انسانهایی است که مدام انرژی مثبت به دیگران می بخشند و تو را به وجد می آورند.

با کسب رتبه یک کارشناسی ارشد مدیریت IT اکنون دانشجوی دانشگاه تهران است.تواضع را می توان در  تک تک کلمات و رفتارش دید. شاید علاقه وافر او به نمایشنامه نویسی ، شعر و موسیقی  باعث شده است که وقتی از احساسش در مورد جی۵ می گوید چندین بار کلمه ” قشنگ ” را برا ی بیان عمق احساسش به کار برد.

محمد محرابیون محمدی ، به ما قول داده است که داستانی در مورد جی۵ بنویسد ، داستانی با سوژه زندگی.درباره خوشبختی و پیروزی …

دانشجوی صنایع دانشگاه یزد بودم که از طریق مجله موفقیت با جی۵ آشنا شدم . مطالعات روانشناسی داشتم و جی۵ برایم خیلی جالب بود . از خیلی افراد هم در مورد موثر بودن جی۵ مطالبی شنیده بودم .

سطح زبان انگلیسی من قبل از شروع به کار با جی۵ عادی بود یادگیری کتاب (۵۰۴ واژه) را با جی۵ شروع کردم .باور کردنی نبود! پیشرفتم کاملا حس می شد. مثلا در مراجعه به سایت های انگلیسی زبان، متوجه پیشرفتم می شدم .سپس کتاب لغات ضروری تافل (بارنز) را هم شروع کردم. جی۵ در زمینه زبان انگلیسی بسیار موثر است.

با جی۵ سطح زبان انگلیسی ام کاملا رشد کرد و خوب شد ، بدون آنکه حتی یک ریال خرج کلاس زبان بکنم !

برای کنکور کارشناسی ارشد، بجز زبان ، تمامی مطالبی را که واقعا برایم بخاطر سپاریشان مشکل بود وبه هیچ وجه یادم نمی ماند با جی۵ بخاطر سپردم . مثلا مطالب مشکل درس تئوری مدیریت که هر دانشمندی برای خودش نظری دارد و مخ آدم برای بخاطرسپاریشان داغ می کند !

همچنین مطالب و بخصوص فرمولهای طولانی و مشکل اقتصاد های خرد و کلان را هم با جی۵ براحتی به خاطر سپردم .

خیلی جالب بود که این مطالب کاملا منظم در ذهنم ذخیره شده بودند. از جی۵ برای همه مطالب حفظی می توان استفاده کرد.

یکبار وقتی با جی۵ کار میکردم یکی از دوستانم از راه رسید و گفت : خودت رو مسخره کردی ؟! ولی وقتی تآثیر جی۵ را دید (کلمات سنگین زبان را پرسید و تسلطم را دید ) بسرعت شروع به کار کردن با جی۵ کرد !

خیلی ها در محل تحصیلم با دیدن پیشرفت من تشویق به استفاده از جی۵ شدند.

به تمامی کسانی که از من برای پیشرفت تحصیلی بخصوص موفقیت در کنکور ارشد می پرسند ، جی۵ را دقیقا توصیه می کنم بویژه برای زبان انگلیسی .

وقتی یک کلمه سنگین و نامآنوس زبان را از من می پرسند ، معنی اش را بسرعت بخاطر می آورم اما بیشتر از آن وقت می گذارم که بیاد بیاورم این لغت را از کجا بلدم !

نتیجه کار با جی۵ در کنکور کارشناسی ارشد من را شگفت زده کرد! زبان انگلیسی را در کنکور کارشناسی ارشد ۷۵ درصد زدم ! زبان مدیریت ، سنگین است و بشدت مزیت رقابتی ایجاد می کند و خیلی رتبه را بالا می کشد تئوری مدیریت را هم ۷۰ درصد زدم که آن هم درس بسیار تآثیر گذاری است . همکلاسی های فعلی من درس زبان را حدود ۴۰-۵۰ درصد زدند . مجموعه نتایج من باعث شد رتبه اول را در آزمون کارشناسی ارشد مدیریت IT  کسب کنم بخاطر علاقه ام بازرگانی و مالی نرفتم و به IT آمدم .

سر جلسه کنکور ارشد وقتی سوالات را می خواندم خنده ام گرفت با خودم گفتم امسال چقدر ساده گرفته اند ! این تآثیر جی۵ بود.

وقتی یک نفر مثل من با معدل ۱۴ در دوره کارشناسی و در حالی که هیچکس از او توقع نداشته است ، نفر اول کنکور کارشناسی ارشد می شود می توان تآثیر روش استفاده شده یعنی جی۵ را کاملا فهمید .

با جی۵ بتدریج اعتماد به نفسم خیلی زیاد شد . اگر آنطور که شما میپرسید ، بخواهم نمره بدهم قبل از کار کردن با جی۵ نمره اعتماد به نفسم ۱۴ ( حدود معدلم!) بود و حالا که مدتهاست که از جی۵ استفاده می کنم با توجه به کسب رتبه  اول ارشد حدود ۱۹ است .

از کار کردن با جی۵ واقعا لذت می برم جی۵ برای من  مانند یک رفیق کوچولو ، خوب و بی سر و صداست که مرا نجات داده است .

یادگیری با جی۵ قشنگ و لذت بخش است . یک روز که با آن کار نمی کنم احساس خلا میکنم .

بغیر از مطالب درسی ، خیلی چیزهای دیگر هم مانند اشعار زیبا و جملات الهام بخش را  تبدیل به جی برگ ( فیشهای جی۵) کردم . قشنگترین جمله ای که حتی آن را روی دفترچه کنکور هم نوشتم ، این بود : I can win  ، من می توانم برنده شوم! تآثیر این جملات اعجاب انگیز است ! فکر می کنم همه چیز مسابقه است و ما باید برنده شویم یکی دیگر از آن جملات زیبا این بود : دقت نکن دیگران در موردت چه می گویند ، سعی کن همانی باشی که هستی !

به همه استفاده از جی۵ را توصیه می کنم جی۵ وقت کمی از شما می گیرد اما کار کردن با آن واقعا لذت بخش است بعدا وقتی مطالبی را که با جی۵ یادگرفته اید به راحتی بخاطر می آورید این قشنگترین و لذت بخشترین اتفاق ممکن است

 • سید وحید از خوزستان

  با سلام.
  امروز ۱۳فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۱۱
  من این سال مبارک را به تمامی افراد {جی۵}وانسانهای موفقی که راه
  درست را در زندگیشان برای رسیدن به اهداف بزرگ خود ،پیدا کرده اند تبریک میگویم.امیدوار هستم همیشه در مسیر زندگی خود بهترین نتیجه را، با بهترین روش برای خود کسب کنند .خداوند بزرگ هم کمک شما کند.

  این مطلب را برای افراد خوبی که میخواهند راه درست را پیدا کنند و اولین بار وارد سایت شدن مینویسم.
  روزهای خوب نخواهندآمد به فکر ساختن باشید ،روزهای خوب را باید ساخت.
  امید وارم سال خوبی را خلق کنید وبهترین معمار سال باشید.
  من به خاطر نداشتن روش درست در یادگیری مطالب ،خیلی از بهترین سالهای زندگی ام با دشواری زیاد سپری شد ولی هیچوقت ناامید نشدم .
  شما نباید برای خود ،اما و اگر های زیاد بسازید و نباید تمام گذشته خود را با این کلمات را همیشه روبروی خود بیاورید .شما از امروز که وارد این سایت شده اید راه خود را پیدا کرده اید .
  با تلاش خود به دیگران ثابت کنید که میتوانید یک انسان موفق برای خانواده خود،مردم خود و کشور بزرگ ایران در تمام کارها و زندگی خود باشید وبه دیگران بگویید که ،این روش بهتری برای یادگیری است .

  شما یک بار به دنیا خواهید آمد ویک بار میتوانید زندگی کنید .
  ولی
  شما با این بسته های آموزشی و طرز یادگیری دوباره به دنیا خواهید ……آمد.

  بگذارید روح زندگی وشادابی در زندگیتان جریان داشته باشد .
  با تشکر از سایت شما وتمامی افرادی که برای این مجموعه تلاش فراوانی میکنند.
  سید وحید موسوی.

 • hoora

  سلام
  من می خوام کنکور کارشناسی ارشد امسال رشته IT شرکت کنم
  زمان کمی دارم
  تعدادی از دروس رو مطالعه کردم،ولی حس می کنم تسلط لازم رو ندارم
  امروز اتفاقی این سایت و دیدم و مطالبشو خوندم
  چند تا سوال دارم:
  ۱٫ بنظرتون الان که ۲ ماهو نیم تا کنکور مونده واسه استفاده از جی ۵ دیر نیست و بهتر نیس با همون روش قدیمی خودم بخونم؟
  ۲٫ دروس حفظی رو چطور باید جی بزگ نویسی کرد؟مثلن درسی مثل مهندسی نرم افزار وقتی میخوام سلسله مراتب یک فرایند مهندسی که ۱۱ مرحله هست رو به ترتیب حفظ کنم چطور باید جی برگ هاشو تهیه کنم؟

  • مشاور جی 5

   سلام
   هورا خانم عزیز با توجه به فرمایشات خودتون اصلا وقت کافی ندارید اما این بدان معنا نیست که نمیتونید موفق شوید فقط کمی همت و پشتکار می خواد که بی شک شما هم از این ویژگی مثبت برخوردار هستید،اما من ترجیح میدم شما به صورت تلفنی مشاوره بشید،پس زحمت بکشید با شماره۰۲۱۶۶۹۷۹۵۰۰ تماس بفرمایید.

 • http://www.lovesick.niloblog.com سما

  سلام میخاستم بدونم جی ۵ درمورد کارشناسی آی تی توچه درسایی جی برگ آماده داره؟

  • مهناز بوجالی-کارشناس جی5

   سلام، دوست عزیز برای رشته تخصصی شما متاسفانه جی برگهای نوشته شده وآماده موجود نمی باشد ولی شما میتوانید از جعبه وروش جی۵ استفاده نمودده ودروس خود را جی برگ نویسی نمایید ،برای زبان عمومی مقطع ارشد پک ۵۰۴ واژه به صورت نوشته شده وآماده در اختیارتان قرار میگیرد که شامل ۶۰۰۰ جی برگ نوشته شده وهمچنین سی دی وکتاب ترجمه شده می باشد .موفق باشید.

 • سارا مودت

  ضمن عرض سلام و خسته نباشین
  چطوری می تونم فیش برگهای رشته ی آی تی و کامپیوتر رو پیدا کنم ممنون می شم کمکم کنین.

  • مهناز بوجالی-کارشناس جی5

   سلام،دوست عزیز متاسفانه برای رشته تخصصی شما جی برگهای نوشته وآماده موجود نمی باشد شما می توانید از جعبه جی۵ وروش آن استفاده نموده ومطالب مورد نظر را جی برگ نویسی نمایید.موفق باشید.

 • مهناز

  سلام
  من به برگه های خام g5 نیاز دارم ولی نمیدونم از کجا دریافت کنم؟؟
  هر جا هم رفتم گفتن ندارن ویا نمایندگی ۵g در بابل را نمیدونند کجاست
  چه جوری میتونم تهیه کنم؟

  • مهناز بوجالی-کارشناس جی5

   سلام،متاسفانه در شهر شما نمایندگی نداریم شما می توانید برای تهیه جی برگ خام مبلغ محصول را به شماره حساب مجموعه واریز نماییدوبعد مشخصات خود را طی تماس تلفنی ثبت نمایید تا بسته با پست رایگان برایتان ارسال شود.موفق باشید.

 • امیر

  با سلام…ایشون در مورد قبولیشون در کارشناسی ارشد عنوان نمودند که از پارسه استفاده نموده اند… حالا ما باید به کدوم اعتماد کنیم…من خودم داوطلب کنکور ارشد هستم…

  • مدیر سایت

   دوست عزیز
   سلام
   موسسه های کنکور تنها منابع را در اختیارتان قرار می دهد ولیکن جی ۵ علاوه بر منابع فوق العاده کامل و جامع ، روش مطالعه ی خاص و منحصر به فرد را هم عرضه می کند که شما هر مطلبی را به راحتی می توانید به حافظه ی بلند مدت تان وارد کنید.
   یادگیری بدون فراموشی!!!

 • نام

  ایشون استاد منن واقعا استثنایی هستن کوه انرژی مثبتن

 • farazi

  من دانشجو کاردانی رشته کامپیوترم ایا منم میتوانم از جی ۵ استفاده کنم.
  مخصوصا در کتاب های تخصصی.لطفا راهنمای کنید

  • http://amukhtehayecomputeri.blogfa.com فرزانه واحد

   دوست عزیز
   سلام
   استفاده از روش و جعبه ی جی۵ محدودیت موضوعی ندارد و برای هر مطلبی که قصد مطالعه و به خاطرسپاری آن را داشته باشیم می تواند مورد استفاده قرار بگیرد.
   اگر قصد شرکت در آزمون کاردانی به کارشناسی را دارید، می توانید از بسته های آماده ای که برای دروس اندیشه ۱,۲ ، برگزیده ی متون ادبی فارسی و زبان انگلیسی عمومی تولید شده است ، استفاده نمایید.
   لیست کلیه ی محصولات جی۵، توضیحات و هزینه ی مربوط به هر بسته را می توانید در سایت جی شاپ ملاحظه نمایید.
   http://malekig5.com/shop/
   اما برای دروس تخصصی رشته ی شما در حال حاضر جی برگ های آماده وجود ندارد و مطالعه ی این دروس با روش و جعبه ی جی۵ نیازمند آن است که خودتان از روی منابع مورد نظر ، نکات و مطالب مهم و کلیدی را به صورت سؤال و جواب های کوتاه فیش نویسی کنید. سی دی و دفترچه راهنمای همراه جعبه در جی برگ نویسی به شما کمک خواهد کرد.
   برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره های روابط عمومی تماس بگیرید.
   ۳۲۲۳۴۵۶۷(۰۲۶) – ۳۲۲۲۹۴۶۷(۰۲۶)

 • سحر

  من رشته منهدسی فناوری اطلاعات هستم اگه امکان داره درباره بهترین منابع کارشناسی ارشد منو راهنمایی کنید

  • http://amukhtehayecomputeri.blogfa.com فرزانه واحد

   خانم سحر عزیز
   سلام
   برای دروس عمومی می توانیم استفاده از بسته ی گرامر زبان عمومی ارشد و بسته ی ۵۰۴ واژه که رفرنس لغات ارشد است را به شما پیشنهاد دهیم.
   برای دروس تخصصی تان در حال حاضر بسته های آماده وجود ندارد ، اگر مایل باشید خودتان می توانید از روی منابع مورد نظر جی برگ نویسی کنید و با روش و جعبه ی جی۵ به مطالعه بپردازید.
   اگر مایل هستید که از آقای محرابیون در این زمینه راهنمایی بگیرید، می توانید به شماره ی ۳۰۰۰۹۹۰۰۰۰۴۵۴۵ پیامک دهید تا آدرس ایمیل ایشان در اختیار شما قرار بگیرد.
   موفق باشید.

 • یگانه

  لطف میکنین من رو راهنمایی کنین

  • http://amukhtehayecomputeri.blogfa.com فرزانه واحد

   سلام
   در چه زمینه ای راهنمائی لازم دارید ؟؟؟
   یه کم بیشتر توضیح بدین لطفاً

 • سمیه

  امروز بصورت تصادفی با این صفحه و مصاحبه ی ایشون آشنا شدم
  خواهش میکنم میل ایشون رو در اختیارم بزارین تا فقط چندتا سوال مهم ازشون ب÷رسم در مورد تاثیر j5 و نحوی خوندنشون ؟

  راستی شما جب برگهای درس مدیریت از گرایش فناوری اطلاعات رو دارین ؟

  بسیار سپاس !

  • مدیر سایت

   دوست عزیز
   سلام
   جی برگ های اماده درس تئوری های مدیریت (مبانی سازمان و مدیریت) ویژه کلیه دانشجویان و داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مدیریت(کلیه گرایشها)وجود دارد که می توانید با مراجعه به جی شاپ خرید انلاین داشته باشید.
   برای سایر دروس تان هم می توانید با تهیه ی جی برگ خام و با بهره گیری از روش های جی برگ نویسی خودتان اقدام به فیش برداری نکات کنید.
   http://malekig5.com/shop/
   http://g5ask.com/
   ۰۲۶۳۲۲۳۴۵۶۷

 • ali

  ازموفقیت آقای محرابیون بسیار خرسند شدم میخواستم تقاضا کنم بااجازه آقای محرابیون ایمیل ایشان ادر اختیارم قرار دهید تا چندسوالی از ایشان بپرسم باتشکر فراوان.

  • مدیر سایت

   سلام اقای علی گرامی
   در صورت هماهنگی با ایشان حتما به شما اطلاع میدهیم.
   ما منتظر سایر نظرات شما بزرگواران هستیم.

 • نام

  سلام
  من دانشجوی رشته کامپیوتر هستم و علاقه ایی به نوشتن جی برگ ندارم و خیلی دلم می خواد از جی ۵ استفاده کنم خیلی دوس دارم ارشد IT قبول بشم ای کاش جی برگ های رشته ما رو هم داشتین