پرسش های متداول حقوق

متقاضیان آزمون های مشاغل حقوقی (وکالت ، قضاوت ، سردفتری و…) تنها با ارائه مدرک کارشناسی حقوق و یا فقه و حقوق میتوانند در این آزمونها شرکت کنند. اما برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد متقاضیان غیر از مدرک کارشناسی حقوق میتوانند در آزمون شرکت کنند.
برای آن دسته از متقاضیانی که تمایل دارند در آزمون وکالت و ارشد شرکت کنند در صورتی که منابع آزمونها تا حدودی مشترک باشد این امکان برای دوستان فراهم میشود که بتوانند با مطالعه ی منابع طبق برنامه ریزی برای هردو آزمون آماده شوند و پاسخگوی تمامی سولات در آزمونها باشید.
بله ، برای متقاضیان آزمونهای حقوقی برنامه ریزی روزشمار و گام به گام که همراه با حمایت پشتیبان های حقوقی می باشد در نظر گرفته شده است که طی تماس های پشتیبانی روند مطالعاتی شما را چک می کنند اطلاعات شما را ثبت می کنند، پیشرفت شما را ارزیابی می کنند و بهترین روش را برای ادامه راه پیش رویتان قرار می دهند و هرگونه ابهام شما را برطرف می کنند.
منابع جی ۵ به صورت تطبیقی و از چندین منبع اصلی آزمونها استفاده شده است و با مطالعه ی این جی برگ ها این امکان به شما داده می شود که در صرف کمترین زمان میتوانید چندین منبع را مطالعه و توسط جعبه ی جی ۵ مرور و تکرار کنید و دیگر دغدغه ی تعدد منابع با حجم بالا و پراکندگی مطالب را نخواهید داشت و با طی یک مسیر مشخص به همراهی پشتیبانان موفقیت خود را قطعی کنید.
منابع آزمونها طبق استانداردهای آزمونهای حقوقی و مشاغل حقوقی تنظیم شده است که طبق آخرین تغییرات و اصلاحیه ها به روزسانی می شود.
برای تنظیم دروس حقوقی از منابع اصلی خود آزمونها استفاده شده است به طور مثال برای دروس مدنی از منابعی مانند کتب دکتر کاتوزیان ، دکتر امامی ، دکتر شهیدی ، دکتر صفایی ، دکتر درودیان و جزوات دکتر شهبازی و دیگر اساتید استفاده شده است که این جی برگ ها به صورت تطبیقی به بیان مسائل حقوق مدنی پرداخته اند.
جی ۵ تمامی دروس اعم از قوانین و حقوق ها (مطالب تفسیری کتب) به صورت جی برگ های آماده و نوشته شده و به صورت تطبیقی تنظیم شده است که برای تمامی دوستان حقوقی و داوطلبین آزمونهای حقوقی ، مشاغل حقوقی ، کارشناسان حقوقی و دانشجویان حقوقی مناسب و قابل استفاده می باشد در این پک ها علاوه بر منابع اصلی منابع فرعی (قوانین خاص کیفری حقوقی و قانون امور حسبی ) را هم شامل می شود.
منابع حقوقی جی ۵ توسط اساتید مجرب و متخصصین حقوقی که چندین سال در این زمینه فعالیت داشته اند تنظیم شده است که بر اساس درصد گیری های مباحث در آزمونها و طبق استاندارد های آزمونها تدوین شده است و نه تنها محتوای دروس تالیفی نیستند بلکه از منابع اصلی خود آزمونها برای تنظیم و نگارش آن استفاده شده است.
زمانبندی مطالعه ی دروس حقوقی به صورت ثابت نمی باشد و بنابر شرایط مطالعاتی هر کس متفاوت و متغیرمی باشد اما برای اینکه دوستان حقوقی بتوانند در یک روز هم جی برگ ورودی داشته باشند و هم مباحث را طبق برنامه ریزی مرور کنند
بهترین فاصله ی زمانی ۳ الی ۸ ساعت میباشد که مشاورین جی ۵ طبق برنامه ریزی توصیه میکنند.
زمانی که جی برگها ی شما در خانه شماره ۲ به منطقه قابل برداشت نی رسد، شما به اندازه ی منطقه قابل برداشت میتواند جی برگ خارج کنید و بعد از مرور مطالب در صورتی که تسلط داشتین به خانه ی سوم منتقل میشود و در غیر اینصورت دوباره به خانه ی اول بر می گردد.
(7 votes, average: 343 out of 5)
Loading...