پرسش های متداول زبان

بله. درون بسته ی شما، برگه ی ضمانت وجود دارد. شما آن را پر کرده،  یک نسخه را نزد خود نگه می دارید و نسخه ی دوم را برای ما ارسال می کنید. و در صورتی که تمامی نکات را رعایت کرده اما احساس کردید نتیجه نگرفتید، هزینه کاملا به شما برگردانده می شود.
تایم دکتر حسابی برگرفته شده از خاطرات و تجربیات دکتر حسابی است. به این شکل که باید زمان و مکانی مشخصی را برای مطالعات خود انتخاب کنید و هر روز به آن متعهد باشید و در زمان و مکان مشخص مطالعات خود ر انجام دهید .این موضوع به شما مکم میکنه که نسبت به زمان و مکان خود شرطی شوید و تا اخذ نتیجه مطالعات خود را رها نکنید.
زمان مطالعه ی جی برگ های خانه اول بین ۳ الی ۲۴ ساعت (میانگین ۱۲ ساعت) بعد از ورود جی برگ ها به خانه اول است.
برای مطالعه ی جی برگ های خانه ۲ به بعد زمان اهمیتی ندارد. باید جی برگ های هر خانه کامل پر شود یعنی جی برگ ها به منطقه ی قابل برداشت برسد.
زمانی که طول می کشد تا جی برگ ها از خانه ۵ خارج شوند میانگین ۳ ماه است. اما باز بسته به تعداد جی برگ های وروردی،زمان مرور منطقه خطر و تعداد جی برگ های برگشتی این زمان متغیر است.
کلیه ی جی برگ ها توسط کارشناسان و مختصصان مربوط به هر درس نوشته می شود. و پس از نوشته شدن مجدد توسط کارشناسان دیگر چک و رفع ایراد می شود.
مهمترین هدف پشتیبانان جی ۵،حمایت از شما برای رها نکردن مسیر یادگیری زبان تا گرفتن نتیجه عالی است.پشتیبانان جی ۵ طی تماس هایی که با شما برقرار می کنند روند مطالعات شما را چک می کنند ، اطلاعات شما را ثبت می کنند، پیشرفت شما را ارزیابی می کنند و بهترین روش را برای ادامه راه پیش رویتان قرار می دهند و هرگونه ابهام شما را برطرف می کنند. و همچنین طی تماس های پشتیبانی با شما مکالمه انجام می دهند که ضعف های موجود درمهارت گفتاری شما را هم برطرف کنند.
این بسته ها شامل کتاب، سی دی، جی برگ(فلش کارت های نوشته شده و آماده که کل مطلب کتاب را پوشش می دهد) و ابزارهای کمک آموزشی می باشد.
پس از اتمام بسته ی اول، می توانید به راحتی یک معرفی کامل از خودتان داشته باشید و در حد مکالمات ساده ی روزمره مسلط خواهید شد. البته این میزان بستگی به تلاش، تمرین و تکرار شما نیز دارد.
شما توسط بسته های خودآموز جی ۵ دانش ۴ مهارتی خود را به سطح ADVANED می رسانید و بعد از آن توسط بسته ی IELTS جی ۵ تکنیک های آن را مسلط می شوید و آمادگی لازم برای آزمون را پیدا می کنید.
زمان نرمالی که ما برای این بسته در نظر گرفتیم،با مطالعه ی روزانه ۲۰ دقیقه، ۶ماه است. البته توجه داشته باشید که این بازه بسته به زمانی که شما برای مطالعه آن صرف می کنید کاملا متغیر خواهد بود. ما دوستانی رو داشتیم که حتی بین ۱تا ۲ ماه بسته را به اتمام رساندند.
به دلیل داشتن سی دی های تلفظی، تمام جملات و لغات موجود در کتاب ها داخل سی دی ها وجود دارند. و اما در رابطه با لغات خارج از کتاب ها، می توانید از سی دی دیکشنری استفاده کنید تا لغات را برایتان تلفظ کند.
بسته ی خودآموزاس جی ۵، دارای کتاب مکالمه به صورت مجزا می باشد. این کتاب مکالماتی در شرایط گوناگون دارد که شما با تمرین وتکرار آنها، در شرایط مشابه از آنها استفاده می کنید. علاوه بر آن در سایت زبان ما هم بخش هایی برای مکالمه هست که می توانید از آن استفاده کنید.
این کتاب ها ارتباطی با هیچ موسسه ای ندارند و در واقع برگرفته شده از خودآموزهای BBC هستند ولی ویرایش و کامل شده توسط کارشناسان و متخصصان جی ۵ می باشد.
جی برگ ها هم تمام مطالب کتاب اعم از هر ۴ مهارت ،گرامر ، لغات و اصطلاحات راپوشش می دهد.
از دو راه
یک: خارج شدن جی برگ ها از خانه شماره پنج جعبه که نشان دهنده ی یادگیری کامل و تثبیت مطالب در حافظه بلندمدت شماست.
دوم:شرکت در آزمون اینترنتی پایان دوره هر سطح و دریافت مدرک قبولی.
(8 votes, average: 400 out of 5)
Loading...