جی 5 چیست؟

 

مطمئنا تا به حال حتی برای یک بار هم که شده مطلبی را به یاد نیاورده اید حتما اینطور بوده است حتما شده به زحمت مطالبی را که می دانسته اید و به قول معروف نوک زبانتان بوده است را به خاطر آورده اید. این به این دلیل است که مطالبی را که آموخته اید به طور کامل وارد حافظه دراز مدت شما نشده اند و شما سعی بر حفظ آنها برای تمامی عمر نکرده اید.

حال چگونه می توان مطلب ، نکته ، کلمه و یا حتی شماره تلفنی را به حافظه بلند مدت سپرد و هرگز آن را فراموش نکرد. جی ۵ در واقع یک روش یادگیری و به خاطر سپاری مطالب توسط وسیله ای است که بسیار ساده و قدرتمند عمل می کند. این وسیله با تکیه و با استفاده از قاعده منحنی فراموشی ابینگ هاووس، پاداش های فوری اسکینر، قانون همه چیز یا هیچ چیز گاترین و تداعی تکرار، مطالب را وارد حافظه بلند مدت شما می کند.

طبق منحنی فراموشی ابینگ هاووس امکان فراموشی آنچه یاد گرفته اید در روز اول یعنی ۲۴ ساعت پس از یادگیری ۲۰ تا ۲۵ درصد است و به مرور از آن کاسته می شود،  بنابراین اگر مطلب فراگیری شده در فاصله یک روز مرور شود عملا ۲۰ درصد از احتمال فراموشی آن کم خواهد شد و به طور کل به نحوی مطالب را برایتان با مرور به درصد بالاتری از به خاطر سپاری نزدیک خواهد کرد و آموخته هایتان در مرحله ای از خطر فراموشی قرار نگیرند.

289px-ForgettingCurve.Fa.svg

بر اساس تحقیقات انجام شده در بنیاد B.F.Skinner توسط بوریس فردریک اسکینرهرگاه به یک رفتار بلافاصله و به صورت آنی پاداشی داده شود آن رفتار تکرار خواهد شد. پس با هر بار جواب مثبت گرفتن و احساس رضایت کردن از پاسخ به یک سوال ، برای شما شوق مرور سؤال بعدی به خاطر پاداش بلد بودن آن افزایش خواهد یافت این همان پاداش های فوری اسکینر است.

این دانشمند برای بررسی نقش آزمون و خطا در یادگیری ، آزمایش هایی را طراحی و اجرا کرد. او برای انجام مطالعات خود جعبه ای به نام جعبه اسکینر طراحی کرد که در این جعبه اهرمی وجود داشت که با فشار دادن آن مقداری غذا به درون جعبه می ریخت. اسکینر موشی را درون جعبه قرار داد. موش درون جعبه به جستجو می پرداخت و هر از چند گاهی به صورت تصادفی به اهرم فشار می آورد و با وارد آمدن فشار مقداری غذا به درون جعبه می ریخت. ابتدا موش بدون توجه به اثر اهرم این کار را انجام می داد اما بعدا دریافت اگر اهرم را فشار دهد غذا به دست می آورد. در این رفتار که نوعی یادگیری است موش یاد گرفت که انجام یک عمل خاص موجب پاداش و یا تنبیه خواهد شد. اگر انجام آن رفتار به دریافت پاداش منتهی شود احتمال تکرار آن افزایش می یابد.

800px-Skinner_teaching_machine_01

آقای آر- اِدوین- گاترین، دانشمند آمریکایی در مورد حافظه کوتاه مدت و دراز مدت می گوید نمی توانیم بگوییم مطلب کمی وارد حافظه دراز مدت شده است. اگر چیزی را فراموش می کنیم حتما‌ در حافظه کوتاه مدت قرار داشته است، باید آنقدر آن مطلب تکرار شود تا به حافظه دراز مدت ما منتقل شود. از این رفتار در جی۵ استفاده شده است و همین امر باعث می شود تا یادگیری مطالب اطمینان بخش و قابل اعتماد باشد و همین امر باعث بالا رفتن ضریب اعتماد به نفس و در نتیجه بالا رفتن راندمان یادگیری می شود.

جی۵ اصلی از ۵ خانه تشکیل شده است که اندازه ی این خانه ها بر اساس منحنی فراموشی دارای تناسب صعودی است ، به صورتی که خانه شماره ی یک، ۱ واحد ، خانه ی شماره ی دو، ۲ واحد، خانه شماره ی سه، ۵ واحد ، خانه شماره ی چهار، ۸ واحد و خانه ی شماره ی پنج، ۱۴ واحد است.

g5 (2)

شیوه و روش استفاده از این وسیله به این صورت است که سؤالات خود را به صورت دسته بندی شده و خلاصه روی برگه هایی به نام جی برگ می نویسید و در پشت آن ها به صورت سکه ای و نه اسکناسی جواب های آن ها را به طور مثال روی برگه ای به ابعاد ۵/۷ × ۵ سانتی متر که در محتوای بسته جی۵ با عنوان جی برگ خام موجود است سؤال “چه چیزی باعث سبز شدن برگ درختان می شود” را می نویسم و در پشت آن جواب “کلروفیل” را می نویسم. به این صورت مجموعه ای از سوالات و جواب ها را به صورت دسته بندی آماده می کنیم؛ در این روش باید سعی شود حدالمقدور جواب ها کوتاه و در حد یک کلمه باشند. همه جی برگ ها را درون خانه شماره یک تا حدی که کاملا پر شود قرار می دهیم، تا حدی که جا برای برداشتن یکی یکی جی برگ ها وجود داشته باشد و هنگام برداشتن یک جی برگ بقیه جی برگ ها همراه آن در نیاید.

سؤال را مرور می کنیم، اگر جواب آن را بلد بودیم در خانه شماره ی ۲ که ۲ واحد است قرار می دهیم، باز از خانه شماره ی ۱، یک جی برگ بر می داریم و باز سؤال را می خوانیم، اگر بلد بودیم به خانه ی شماره ی ۲ و پشت جی برگ اول قرار می دهیم و اگر بلد نبودیم به پشت جی برگ های درون خانه شماره ی ۱ و در آخر همه قرار می دهیم. پس از تکرار این کار و خالی شدن خانه شماره ی ۱ می بایست خانه ی شماره ی ۲ را کاملا و به اندازه ی ۲ واحد پر کنیم، پس به اندازه ی ۱ واحد یعنی خانه شماره ی ۱ جی برگ درون آن قرار می دهیم. باز هم سؤالات را مرور و در صورت بلد بودن جی برگ را به خانه ۲ منتقل می کنیم، حالا خانه ۲ کاملا پر شده است ولی، فقط به اندازه ی خانه ی شماره ی ۱ حق برداشتن و مرور جی برگ و انتقال آن ها به خانه شماره ی ۳ را داریم.

همانطور که در مورد جی تا که ورژن جدید جعبه جی۵ است، خانه شماره ی ۱ ما به اندازه ی ۳ واحد و یا بیشتر باشد و ما به همان اندازه حق برداشت از خانه ها را داریم. مراحل قبل را تکرار می کنیم تا جی برگ های ما به خانه شماره ی ۵ برسند و با مرور آن ها خانه شماره ی ۵ نیز خالی شود. حالا دیگر مراحل تکرار تکمیل شده است و شما تمامی مطالب را به حافظه بلند مدت خود سپرده اید و به یادآوری آن ها برای تمامی طول عمر تضمین شده است.

به یاد داشته باشید که روش بالا برای زمانی است که شما حدودا سه هزار عدد جی برگ را مرور می کنید و تمامی خانه ها پر می شوند ولی ممکن است که شما بخواهید۲۰ یا ۵۰ عدد جی برگ را مرور کنید. در این حالت دیگر نیازی به پر شدن و برداشت به اندازه ی خانه شماره ی ۱ نیست و شما در صورت بلد بودن جواب جی برگ ها، می توانید آن ها را به خانه بعدی منتقل کنید ولی اگر حتی یکی از آن ها را بلد نبودید باید آن را اگر در خانه ۵ هم هستید به خانه شماره ی۱ منتقل کنید و این مراحل را دوباره طی کنید تا آن دسته از جی برگ هایی را که بلد نبودید به جی برگ های خانه های جلوتر برسند. پس از مرور، همه جی برگ ها آن ها از خانه ۵ خارج خواهند شد و به خانه ششم که ممکن است با مقسم ها ایجاد شده باشند و خانه بایگانی نیز نام دارد، منتقل می شوند. اینجاست که شما تمامی مطالب نوشته شده بر روی جی برگ ها را فرا گرفته و به حافظه دراز مدت خود منتقل کرده اید.

 روشی که در بالا و در شرح “جی۵ چیست؟” توضیح داده شد، برای جی۵ اصلی و حالت استاندارد آن بود، البته روش انجام و مرور جی برگ ها برای همه یکسان است. حال به توضیح جی۵ ورژن جدید یا جی تا می پردازیم. جی تا یا “جعبه یادگیری تنظیم شونده ی آموزشی” یک روش هوشمند با جعبه ای کاملاً متفاوت و یک نوآوری مستقل است. شاید مشابه جعبه جی۵، با عناوین و نام های مختلف از جمله جعبه لایتنر، موجود باشد، ولی شایان ذکر است که جی تا یک اختراع کاملا علمی تر از جعبه لایتنر و هوشمندتر از آن است که می تواند هماهنگ با نوع یادگیری، مقطع زمانی و تحصیلی فرد یادگیرنده و تعداد جی برگ های نوشته شده در روز، تنظیم شود. نوع چیدمان این جعبه برای۱۰ الی ۱۵ عدد جی برگ نویسی در روز و ۵۰ الی ۱۰۰ عدد جی برگ نویسی در روز متفاوت است. پس این را به خاطر داشته باشید که جی۵ نوع جدید یا جی تا هماهنگ با فراگیری ذهن شما، استعداد و توانایی شما در جی برگ نویسی، نوع و حجم مطالبی را که فرا می گیرید و مقطعی که در حال فراگیری مطالب هستید، قابل تغییر و هماهنگ سازی است. پس جی تا یک جعبه هوشمند و با آن روش انحصاری ای همراه است که به ذهن سپاری مطالب را توسط شما تا ۱۰۰ درصد تضمین می کند.

 

مشاهده تائیدیه جی ۵ توسط آموزش و پرورش

 

 مشاهده گواهی ثبت اختراع جی 5

 

 مشاهده شماره های ثبت اختراع و علائم تجاری محصولات جی ۵

 

نظرات 65

 1. پینگ: سایت آموزش

 2. taher

  سلام، من اگر بخوام تو یک روز 100 جی برگ مرور کنم خونه اول یک سانت باید باشه یا دو سانت چون من جی تا دارم، اگر میشه، 100 برگ تو یک روز مشکلی توی مرور ایجاد نمی کنه ممنون میشم جواب بدین

  1. مشاور جی 5

   طاهر عزیز
   برای مطالعه روزانه 100 جی برگ، اگر جی برگهای شما از نوع معمولی (70 گرم) هستند، 1cm کافی است.
   در مسیر موفقیت با جی5، پیروز و یربلند باشید.

 3. سارا

  سلام
  من پشت کنکوری هستم و روزانه حدود 130 جی برگ می نویسم
  برگه های من از نوع 70 گرمی هستند
  خانه شماره یک برای این حجم جی برگ کوچیکه
  چطور باید اندازه ها رو به شکلی تغییر بدم که مناسب حجم جی برگهای من باشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. مشاور جی 5

   سارا ی عزیز
   سلام
   چون شما با روند اشنا هستید، به شما پیشنهاد می کنیم جعبه خالی تهیه کنید. یعنی جعبه ی جی 5 بدون ملحقات.
   با این وجود، به هر میزانی که منطقه ی خطر رو جابجا می کنین، سایر خونه ها رو هم تغییر سایز میدید.
   موفق و پیروز باشید.

 4. امین

  با سلام ، من جعبه جی 5 رو دارم ولی نمیدونم طرز قرار گیری خونه هاش چطوریه و فاصله هاش از هم چقدر باید باشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. مشاور جی 5

   امین عزیز
   سلام
   داخل جعبه ی جی 5، سی دی و راهنمای استفاده از جعبه موجود هست.
   با این حال اگه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتین، می تونین با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید، تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.
   پیروز باشید.

  1. مشاور جی 5

   سلام عطی جان
   نگران نباشید عزیزم. در حال حاضر جعبه ی جی 5 یه cd داره که شما می تونین اون رو تهیه کنین. مبلغش 5 هزار تومن هست.
   در صورت تمایل با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید تا نحوه ی تهیه به شما توضیح داده شود.
   پیروز باشید.

 5. نگار نگاراان

  سلام منم امروز با شما اشنا شدم می تونم خودم یک جعبه جی5 به روش شما درست کنم یا باید تهیه کنم

  1. مشاور جی 5

   سلام نگار نگاراان عزیز
   از اینکه تمایل دارین به خانواده ی بزرگ جی 5 بپیوندید، خرسندیم.
   دوست عزیز صرفا داشتن جعبه نمی تونه بهتون کمک کنه، داخل جعبه cd و راهنمای استفاده داره که نحوه ی استفاده را به شما اموزش میده.
   وضمنا به شما توصیه می کنیم که از محصولات ما تهیه کنین تا نحوه ی جی برگ نویسی رو هم اموزش ببینید.
   ما از سوم دبستان جی برگ های اماده داریم تا مقطع کارشناسی ارشد و البته بسته های خوداموز زبان.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید.
   موفق و سربلند باشید.

 6. زهرا

  سلام
  من خیلی دوست دارم مکالمه زبانم (انگلیسی)در سطح عالی باشه.ایا جی 5 ،میتونه کمکم کنه؟اگه بله چقدر زمان لازم داره؟
  ایا جی 5 زبان عربی هم دارین؟

  1. مشاور جی 5

   زهرای عزیز
   سلام
   قطعا جی 5 می تونه به شما کمک کنه، نه تنها برای مکالمه بلکه می تونید در ازمون تافل و ایلس شرکت کنید و مدرک بگیرید.
   ما برای زبان 5 سطح رو در نظر گرفتیم از مقدماتی تا پیشرفته.
   شما صرفا می تونین با بسته ی مقدماتی ما، به هدفتون که مکالمه ی زبان هست برسید.
   بسته های زبان موسسه ی جی 5، خوداموزه. بدون نیاز به استاد و کلاس می تونید زبان رو اموزش ببینید. البته ما برای شما پشتیبان در نظر گرفتیم که هم روند مطالعه تونو پیگیری می کنند و هر زمان شما تمایل داشتید می تونید با پشتیبان ها در تماس باشید.
   پک های زبان شامل جی برگ ها، کتاب های ترمیک ، کتاب داستان و سی دی و دی وی دی اموزشی هست. یعنی پک های زبان، چهار مهارت اصلی زبان رو در راستای هم براتون تقویت می کنه.
   اگه شما این تعهد رو به ما بدین که روزانه نیم ساعت زمان برای مطالعه ی زبانتون قرار بدین، ما هم این تعهد رو به شما می دیم که به کمک بسته های ما، شما طی 4 تا 6 ماه اینده می تونید مکالمات روزمره ی زبان رو انجام بدید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

 7. نگار

  با سلام ایا در رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع دکترا افراد موفقی هستند که از این محصولات شما استفاده کردند و موفق شدند.ایا مصاحبه هایی با ایشان دارین .لطفا اسمشان را قید کنین و یا شماره ای که بتونیم در تماس باشیم رو لطفا بگین

  1. مشاور جی 5

   نگار عزیز
   سلام
   برای زبان انگلیسی مقطع دکتری، می تونین از جی برگ های اماده ی 1100 ورد استفاده کنین.
   اما برای سایر دروس مد نظرتون، متاسفانه ما جی برگ های اماده نداریم. نگران نباشید، شما می تونین خودتون جی برگ نویسی کنین.
   در مورد جی پنجی های موفق، لطفا به سایت مراجعه کنین.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

  2. مشاور جی 5

   سلام نگار عزیز
   برای مقطع دکتری به شما پیشنهاد می کنیم که در مورد زبان از جی برگ های اماده ی 1100 ورد استفاده کنین.
   متاسفانه برای سایر دروستون جی برگ های اماده نداریم، اما نگران نباشید شما می تونین خودتون جی برگ نویسی کنین.
   لطفا در مورد جی پنجی های موفق به سایت مراجعه کنید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

 8. بهروز

  با سلام

  این که همون لایتنر باکس هست. که بر پایه تکرار در روزهای خاص هستش. به نظر نمیاد چیز جدیدی باشه. و شما فقط اسمش رو جی 5 گذاشتید. غیر از اینه . لطفا صادقانه جواب بدید. ممنونم

  1. مشاور جی 5

   سلام بهروز
   اگه شما دفترچه راهنما و سی دی داخل جعبه رو مطالعه و مشاهده کنین، کاملا متوجه تفاوت ها خواهید شد.
   جعبه ی جی 5 صرفا منطقه ی خطرش برای شما محدودیت زمانی ایجاد می کنه اما جعبه ی لایتنر اینگونه نیست و جعبه ی جی 5 شماره ثبت داره که توسط اقای مالکی نژاد 19 سال پیش ابداع شده.

    1. مشاور جی 5

     سلام
     بله، اگه تمایل داشتین با شماره ی 02196861111 تماس بگیرین، تا مشاوران در مورد نحوه ی ارسال شما رو راهنمایی کنند.

  1. مشاور جی 5

   سلام بهروز
   بله، اگه تمایل داشتید با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید، تا مشاوران شما رو بیشتر راهنمایی کنند.

  1. مشاور جی 5

   سلام امیرعلی
   سی دی داخل جعبه، روش کار رو کاملا به شما اموزش میده.
   اگه ابهامی برای شما وجود داشت با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.

 9. پدرام

  سلام.ایا برای شرکت در ازمون تخصص دندانپزشکی می شه از این محصول استفاده کرد؟ منظورم اینه که ایا باکسه اماده ای وجود داره که در این مدت کمی که تا ازمون مونده(3ماه) قابل استفاده باشه؟یا باید خودم شرهع به نوشتن کنم؟

  1. مشاور جی 5

   سلام پدرام
   بله. جی برگ های اماده برای شما در نظر گرفته شده. لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید تا شما رو تخصصی تر راهنمایی کنیم.

 10. ازاد

  سلام اگه منطقه خطرما هنوزازجی برگ پرشده باشه حق جی برگ نویسی داریم؟
  گاهی منطقه خطرازدیروزخالی نشده ومن موندم چکارکنم

  1. مشاور جی 5

   سلام
   شما باید جی برگ ها رو با تمرکز بالایی مطالعه بفرمایید سپس وارد منطقه ی خطر بکنین تا جی برگ های مرجوعی شما به حداقل برسه.

   1. ازاد

    سلام یعنی تازمانیکه منطقه خطرروخالی نکردم حق جی برگ نویسی روندارم ؟ممنون میشم بیشترتوضیح بدید

    1. مشاور جی 5

     سلام
     شما حتما باید 12 یا 24 ساعت بعد از اینکه جی برگ ها رو وارد منطقه ی خطر کردین، دوباره مطالعه کنید. اگه جی برگی باشه که کمتر از این بازه ی زمانی مطالعه شده باشه، مانعی برای جی برگ نویسی وجود نداره.

  1. مشاور جی 5

   سلام مهرنوش
   چون در بازه های زمانی مناسب که امکان فراموش شدن مطالب از ذهن وجود داره شما تکرار رو انجام بدین، تا کاملا اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما بشه.

 11. نسرین

  سلام من خیلی علاقه مند شدم که بسته زبان انگلیسی رو بخرم اما قیمت هاشون خیلی بالاست و من پولشو ندارم که بخرم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  1. مشاور جی 5

   سلام نسرین
   اگه تمایل داشته باشید از سطح مقدماتی شروع کنید، بسته ی اول را به دو ترم مجزا تفکیک کردیم. ترم 1 158000 و ترم 2 148000 تومان هست.

 12. نسرین

  سلام من خیلی دلم میخواست که زبان انگلیسی رو خریداری کنم اما با این قیمت ها حقیقتا میترسم که بخرم و نتیجه نگیرم

  1. مشاور جی 5

   سلام نسرین
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جی 5 قابل حل است.
   ما 5 سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند. البته در بسته ی مقدماتی تعهد نامه ی کتبی برای شما در نظر گرفتیم که به شما این تضمین را می دهیم اگر بر مبنای روش جی 5 مطالعه کنید حتما به مکالمه ی روز مره ی زبان تسلط پیدا می کنید. و در پایان بسته ی پنجم، مدرک تافل و ایلس را دریافت کنید.
   لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  1. مشاور جی 5

   سلام قاسم
   برای اینکه راهنماییتون کنم باید سطح زبانتون رو بدونم. لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 13. ghasem

  برای قبولی آزمون دکترا عمران- برنامه ریزی حمل و نقل، هیچ پلانی برای قبولی وجود داره در موسسه شما؟؟

  1. مشاور جی 5

   سلام
   برای دکترا صرفا 1100 ورد رو به شما پیشنهاد می کنیم. اما نگران نباشید، شما خودتون می تونید جی برگ نویسی کنید.
   لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید.

 14. سمر

  سلام من الان از بسته ی دوم خود اموز استفاده کردم اما سی دی ریالش مشکل داشت مشاورا یه سایت معرفی کردن اما هرچی میرم تو گوگل می نوسه ابن سایت وجود ندارد چه کااار کنم؟؟؟؟

  1. مشاور جی 5

   سلام سمر
   ادرس لینک رو باید در ادرس بار قرار بدید، بزرگ و کوچک بودن حروف مهمه. باز هم اگه به مشکلی برخورد کردید با شماره ی 02196861937 تماس بگیرید.

 15. مجتبی طالب پور

  با سلام به جی پنجی های عزیز ان شا الله حالتون خوب باشه ضمن عرض تبریک سال نو و ارزوی سلامتی و سعادت اینجانب مجتبی طالب پور رتبه 12 دکتری سال 1393 افتخار می کنم که از جی 5 تا الان استفاده نموده ام و همه دوستانم را به به کارگیری از این جعبه طلا با پشتکار زیاد خودشان توصیه می کنم حتما مصاحبه اینجانب را در قسمت برق بخوانید پیروز و موفق باشید

  1. مشاور جی 5

   سلام زهرا ی عزیز
   متاسفانه جی برگ اماده موجود نیست، خودتون می تونید جی برگ نویسی کنید و اگه سوالی در مورد نحوه ی جی برگ نویسی داشتید با ما تماس بگیرید.

 16. Nazi

  سلام لطفا بفرماييد پك كامل ٥ مرحله اي زبان به چه قيمت است و در صورت تهيه يك جاي ان ايا تخفي في قائل مي شويد ممنونم

  1. مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   هزینه ی هر سطح زبان 246000 تومن هست. البته هزینه ی جعبه ی جی 5 که یکبار پرداخت می کنید و ابزار یادگیری شماست 34000 تومن.
   لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید تا شما رو راهنمایی کنند.

 17. فا

  درود
  خواهش می کنم درباره ی جی 5 زبان ها توضیح بدید… اینکه چه زبان هایی دارید و اینکه سطح به سطح (مثلا از 0 به 1 یا 1 به 2) تا چه اندازه پیشرفت بدست می آد، یعنی تقریبا با چه سطحی از کلاس می شه سنجید.

  1. مشاور جی 5

   سلام دوست گرامی
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جهبه ی جی 5 امکانپذیر است.
   زبان انگلیسی، المانی و فرانسه را برای شما جی برگ نویسی کردیم. البته فقط زبان انگلیسی خوداموز هست و سایر زبان ها مکمل کلاس و استاد هست.
   ما 5 سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند.در پایان بسته ی اول شما به راحتی می توانید مکالمات روزمره ی زبان را انجام بدهید، در پایان بسته ی سوم شما می توانید در ازمون تافل شرکت کنید و در پایان بسته ی پنجم، مدرک ایلس را دریافت کنید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 18. محدثه

  سلام من پشت کنکوری ام ایا میتونم تو مدت زمان 2 ماه به کنکور از جی 5 استفاده کنم ؟موفقیت امیز هست ؟

  1. مشاور جی 5

   سلام محدثه ی عزیز
   با توجه به اینکه زمان زیادی به کنکور باقی نمونده، برای اینکه بتونم بهتر راهنماییتون کنم باید در مورد نحوه ی مطالعه ی شما اطلاعاتی داشته باشم.
   لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 19. محمد

  سلا م من می خواهم مکالمه زبان عربی را یاد بگیرم آیا شما جعبه جی 5 برای یادگیری زبان عربی دارید؟هزینه آن چقدر هست؟

  1. مشاور جی 5

   سلام محمد عزیز
   جی برگ های اماده برای زبان عربی، صرفا در حد دروس دبیرستان هست.
   متاسفانه برای مکالمه ی زبان عربی شما به کلاس و استاد دارین.

 20. سیما احمدی

  سلام من دارم واسه کنکور ارشد رشته حسابداری آماده میشم میخواستم بدونم از کدوم جهت های آماده استفاده کنم بعد واسه زبان عمومی من خودم کتاب504 رو دارم آیا بازم لازمه که جهت آماده اش رو تهیه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. مشاور جی 5

   سلام سیما احمدی عزیز
   برای رشته ی حسابداری جی برگ اماده داریم از جمله ی انها: نکات کنکوری ریاضی عمومی ارشد، ریاضی ارشد انسانی، حسابرسی، حسابداری صنعتی 1 و 2 و 3، حسابداری مالی، زبان تخصصی حسابداری و زبان عمومی ارشد504 واژه و زبان عمومی ارشد گرامر.
   البته 504 واژه ی موسسه ی جی 5 با 504 واژه ی بازار متفاوته و با خود جی برگ ها کتاب و سی دی تلفظ اون هم موجوده.
   لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید تا تخصصی تر شما رو راهنمایی کنیم.

 21. S

  با سلام و وقت بخیر

  من خیلی تمایل دارم که به مکالمه زبان انگلیسی مسلط بشم، امکان استفاده از کلاسهای حضوری رو ندارم بنابراین از بسته های آموزشی دیگه استفاده کردم اما متاسفانه انقدر فضای این بسته ها بد و کسل کننده طراحی شده اند که ترجیح دادم دیگه از اونها استفاده نکنم و حالا از وجود بسته های مکالمه زبان شما مطلع شدم. با توجه به هزینه های بالای بسته های شما لطفا توضیح بفرمایید چه تضمینی از طرف G5 وجود داره که این بسته ها فضای آموزشی مناسب و یادگیری روان و بازدهی و نتیجه ای که شما می فرمایید ( مکالمه بین 4 تا 6 ماه توسط سطح مقدماتی!!) رو داشته باشند؟
  آیا این امکان از طرف G5 وجود داره که تصاویر بخش هایی از فضای آموزشی نرم افزار های آموزش زبان و … رو در سایت قرار داده تا قبل از خرید با این فضا آشنا بشیم و تفاوت نرم افزارهای آموزشی G5 رو با سایر نرم افزارها متوجه شده و بعد با اطمینان خاطر بیشتر خرید را انجام بدیم؟

  با تشکر

  1. مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جی 5 امکانپذیر است.
   ما 5 سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند.در پایان بسته ی اول شما به راحتی می توانید مکالمات روزمره ی زبان را انجام بدهید. و در پایان بسته ی پنجم، مدرک تافل و ایلس را دریافت کنید.
   داخل پک مقدماتی، ما یک تعهدنامه ی کتبی را تقدیم شما می کنیم مبنی بر اینکه شما با سطح المنتری می توانید مکالمه انجام بدهید.
   در تهران و کرج هم فروشگاه داریم، می توانید محصولات را از نزدیک ببینید. البته در نمایشگاه کتاب هم غرفه داریم.
   لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

  1. مشاور جی 5

   سلام فهیمه جان
   اگه منظورتون اینه که خودتون جی برگ نویسی کنین، از منابع مدنظرتون بله.
   البته ما 1100 ورد رو هم براتون اماده داریم.
   اگه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتین، با ما تماس بگیرید.

 22. فهیمه

  خیلی ممنون از راهنمایی و لطفتون واقعیتش من از زمان کنکور سراسری با جعبه جی 5 و روش کار آشنا و کاملا مسلط هستم و استفاده کردم ولی به دلیل کم کاری خودم رتبه عالی کسب نکردم و گرنه این روش واسه کسانی که دسترسی به امکانات حتی در حد متوسط برایه درس خوندن رو ندارن فوق العاده است، با هزینه کم و استفاده از وقت به بهترین نحو و از همه مهمتر بالا رفتن تمرکز در مکان‌های شلوغ و….. ولی مشکل اصلی من با زبان انگلیسی وضعیت تلفظ و مکالمه هست چون دامنه لغاتم با استفاده از همین جعبه تقریبا عالی می‌خواستم بپرسم با توجه به منبع کاملی که دارم چطور می تونم مکالمه و تلفظم رو قوی کنم

 23. ناشناس

  سلام خسته نباشید
  من ی سوال دارم در مورد زمان بندی مرور خونه های جعبه ، خونه اول رو فرموده بودین طی24 ساعت باید مرور بشه ، اگر خونه شماره 2 من پر نشد چند ساعت بعد باید دوره بشه همین طور خونه های شماره های بعدی ، میشه بر اساس زمان هم دوره ها هر خونه رو بیان کنید ، بعد چند ساعت یا روز باید هر خونه دوره بشه؟
  باتشکر

  1. مشاور جی 5

   سلام جی پنجی عزیز
   لطفا با شماره ی 02196861111 تماس بگیرید و با گرفتن عدد 1 با مشاوران ارتباط برقرار کنید، تا شما رو راهنمایی کنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.