جی ۵ چیست؟

جی5 چیست

 

مطمئنا تا به حال حتی برای یک بار هم که شده مطلبی را به یاد نیاورده اید حتما اینطور بوده است حتما شده به زحمت مطالبی را که می دانسته اید و به قول معروف نوک زبانتان بوده است را به خاطر آورده اید. این به این دلیل است که مطالبی را که آموخته اید به طور کامل وارد حافظه دراز مدت شما نشده اند و شما سعی بر حفظ آنها برای تمامی عمر نکرده اید.

حال چگونه می توان مطلب ، نکته ، کلمه و یا حتی شماره تلفنی را به حافظه بلند مدت سپرد و هرگز آن را فراموش نکرد. جی ۵ در واقع یک روش یادگیری و به خاطر سپاری مطالب توسط وسیله ای است که بسیار ساده و قدرتمند عمل می کند. این وسیله با تکیه و با استفاده از قاعده منحنی فراموشی ابینگ هاووس، پاداش های فوری اسکینر، قانون همه چیز یا هیچ چیز گاترین و تداعی تکرار، مطالب را وارد حافظه بلند مدت شما می کند.

طبق منحنی فراموشی ابینگ هاووس امکان فراموشی آنچه یاد گرفته اید در روز اول یعنی ۲۴ ساعت پس از یادگیری ۲۰ تا ۲۵ درصد است و به مرور از آن کاسته می شود،  بنابراین اگر مطلب فراگیری شده در فاصله یک روز مرور شود عملا ۲۰ درصد از احتمال فراموشی آن کم خواهد شد و به طور کل به نحوی مطالب را برایتان با مرور به درصد بالاتری از به خاطر سپاری نزدیک خواهد کرد و آموخته هایتان در مرحله ای از خطر فراموشی قرار نگیرند.

289px-ForgettingCurve.Fa.svg

بر اساس تحقیقات انجام شده در بنیاد B.F.Skinner توسط بوریس فردریک اسکینرهرگاه به یک رفتار بلافاصله و به صورت آنی پاداشی داده شود آن رفتار تکرار خواهد شد. پس با هر بار جواب مثبت گرفتن و احساس رضایت کردن از پاسخ به یک سوال ، برای شما شوق مرور سؤال بعدی به خاطر پاداش بلد بودن آن افزایش خواهد یافت این همان پاداش های فوری اسکینر است.

این دانشمند برای بررسی نقش آزمون و خطا در یادگیری ، آزمایش هایی را طراحی و اجرا کرد. او برای انجام مطالعات خود جعبه ای به نام جعبه اسکینر طراحی کرد که در این جعبه اهرمی وجود داشت که با فشار دادن آن مقداری غذا به درون جعبه می ریخت. اسکینر موشی را درون جعبه قرار داد. موش درون جعبه به جستجو می پرداخت و هر از چند گاهی به صورت تصادفی به اهرم فشار می آورد و با وارد آمدن فشار مقداری غذا به درون جعبه می ریخت. ابتدا موش بدون توجه به اثر اهرم این کار را انجام می داد اما بعدا دریافت اگر اهرم را فشار دهد غذا به دست می آورد. در این رفتار که نوعی یادگیری است موش یاد گرفت که انجام یک عمل خاص موجب پاداش و یا تنبیه خواهد شد. اگر انجام آن رفتار به دریافت پاداش منتهی شود احتمال تکرار آن افزایش می یابد.

800px-Skinner_teaching_machine_01

آقای آر- اِدوین- گاترین، دانشمند آمریکایی در مورد حافظه کوتاه مدت و دراز مدت می گوید نمی توانیم بگوییم مطلب کمی وارد حافظه دراز مدت شده است. اگر چیزی را فراموش می کنیم حتما‌ در حافظه کوتاه مدت قرار داشته است، باید آنقدر آن مطلب تکرار شود تا به حافظه دراز مدت ما منتقل شود. از این رفتار در جی۵ استفاده شده است و همین امر باعث می شود تا یادگیری مطالب اطمینان بخش و قابل اعتماد باشد و همین امر باعث بالا رفتن ضریب اعتماد به نفس و در نتیجه بالا رفتن راندمان یادگیری می شود.

جی۵ اصلی از ۵ خانه تشکیل شده است که اندازه ی این خانه ها بر اساس منحنی فراموشی دارای تناسب صعودی است ، به صورتی که خانه شماره ی یک، ۱ واحد ، خانه ی شماره ی دو، ۲ واحد، خانه شماره ی سه، ۵ واحد ، خانه شماره ی چهار، ۸ واحد و خانه ی شماره ی پنج، ۱۴ واحد است.

g5 (2)

شیوه و روش استفاده از این وسیله به این صورت است که سؤالات خود را به صورت دسته بندی شده و خلاصه روی برگه هایی به نام جی برگ می نویسید و در پشت آن ها به صورت سکه ای و نه اسکناسی جواب های آن ها را به طور مثال روی برگه ای به ابعاد ۵/۷ × ۵ سانتی متر که در محتوای بسته جی۵ با عنوان جی برگ خام موجود است سؤال “چه چیزی باعث سبز شدن برگ درختان می شود” را می نویسم و در پشت آن جواب “کلروفیل” را می نویسم. به این صورت مجموعه ای از سوالات و جواب ها را به صورت دسته بندی آماده می کنیم؛ در این روش باید سعی شود حدالمقدور جواب ها کوتاه و در حد یک کلمه باشند. همه جی برگ ها را درون خانه شماره یک تا حدی که کاملا پر شود قرار می دهیم، تا حدی که جا برای برداشتن یکی یکی جی برگ ها وجود داشته باشد و هنگام برداشتن یک جی برگ بقیه جی برگ ها همراه آن در نیاید.

سؤال را مرور می کنیم، اگر جواب آن را بلد بودیم در خانه شماره ی ۲ که ۲ واحد است قرار می دهیم، باز از خانه شماره ی ۱، یک جی برگ بر می داریم و باز سؤال را می خوانیم، اگر بلد بودیم به خانه ی شماره ی ۲ و پشت جی برگ اول قرار می دهیم و اگر بلد نبودیم به پشت جی برگ های درون خانه شماره ی ۱ و در آخر همه قرار می دهیم. پس از تکرار این کار و خالی شدن خانه شماره ی ۱ می بایست خانه ی شماره ی ۲ را کاملا و به اندازه ی ۲ واحد پر کنیم، پس به اندازه ی ۱ واحد یعنی خانه شماره ی ۱ جی برگ درون آن قرار می دهیم. باز هم سؤالات را مرور و در صورت بلد بودن جی برگ را به خانه ۲ منتقل می کنیم، حالا خانه ۲ کاملا پر شده است ولی، فقط به اندازه ی خانه ی شماره ی ۱ حق برداشتن و مرور جی برگ و انتقال آن ها به خانه شماره ی ۳ را داریم.

همانطور که در مورد جی تا که ورژن جدید جعبه جی۵ است، خانه شماره ی ۱ ما به اندازه ی ۳ واحد و یا بیشتر باشد و ما به همان اندازه حق برداشت از خانه ها را داریم. مراحل قبل را تکرار می کنیم تا جی برگ های ما به خانه شماره ی ۵ برسند و با مرور آن ها خانه شماره ی ۵ نیز خالی شود. حالا دیگر مراحل تکرار تکمیل شده است و شما تمامی مطالب را به حافظه بلند مدت خود سپرده اید و به یادآوری آن ها برای تمامی طول عمر تضمین شده است.

به یاد داشته باشید که روش بالا برای زمانی است که شما حدودا سه هزار عدد جی برگ را مرور می کنید و تمامی خانه ها پر می شوند ولی ممکن است که شما بخواهید۲۰ یا ۵۰ عدد جی برگ را مرور کنید. در این حالت دیگر نیازی به پر شدن و برداشت به اندازه ی خانه شماره ی ۱ نیست و شما در صورت بلد بودن جواب جی برگ ها، می توانید آن ها را به خانه بعدی منتقل کنید ولی اگر حتی یکی از آن ها را بلد نبودید باید آن را اگر در خانه ۵ هم هستید به خانه شماره ی۱ منتقل کنید و این مراحل را دوباره طی کنید تا آن دسته از جی برگ هایی را که بلد نبودید به جی برگ های خانه های جلوتر برسند. پس از مرور، همه جی برگ ها آن ها از خانه ۵ خارج خواهند شد و به خانه ششم که ممکن است با مقسم ها ایجاد شده باشند و خانه بایگانی نیز نام دارد، منتقل می شوند. اینجاست که شما تمامی مطالب نوشته شده بر روی جی برگ ها را فرا گرفته و به حافظه دراز مدت خود منتقل کرده اید.

 روشی که در بالا و در شرح “جی۵ چیست؟” توضیح داده شد، برای جی۵ اصلی و حالت استاندارد آن بود، البته روش انجام و مرور جی برگ ها برای همه یکسان است. حال به توضیح جی۵ ورژن جدید یا جی تا می پردازیم. جی تا یا “جعبه یادگیری تنظیم شونده ی آموزشی” یک روش هوشمند با جعبه ای کاملاً متفاوت و یک نوآوری مستقل است. شاید مشابه جعبه جی۵، با عناوین و نام های مختلف از جمله جعبه لایتنر، موجود باشد، ولی شایان ذکر است که جی تا یک اختراع کاملا علمی تر از جعبه لایتنر و هوشمندتر از آن است که می تواند هماهنگ با نوع یادگیری، مقطع زمانی و تحصیلی فرد یادگیرنده و تعداد جی برگ های نوشته شده در روز، تنظیم شود. نوع چیدمان این جعبه برای۱۰ الی ۱۵ عدد جی برگ نویسی در روز و ۵۰ الی ۱۰۰ عدد جی برگ نویسی در روز متفاوت است. پس این را به خاطر داشته باشید که جی۵ نوع جدید یا جی تا هماهنگ با فراگیری ذهن شما، استعداد و توانایی شما در جی برگ نویسی، نوع و حجم مطالبی را که فرا می گیرید و مقطعی که در حال فراگیری مطالب هستید، قابل تغییر و هماهنگ سازی است. پس جی تا یک جعبه هوشمند و با آن روش انحصاری ای همراه است که به ذهن سپاری مطالب را توسط شما تا ۱۰۰ درصد تضمین می کند.

 مشاهده شماره های ثبت اختراع و علائم تجاری محصولات جی ۵

گواهینامه های انتشارات جی۵

 • http://g5g5.ir حسام فراهانی

  سلام دوست عزیز
  بله ما بسیاری از دروس کنکور ارشد رو به صورت جی برگ نوشته شده و آماده داریم مثل زبان تخصصی مکانیک،مقاومت مصالح،ریاضی مهندسی و غیره.
  شما میتوانید در سایت وارد قسمت فروشگاه آنلاین شوید لیست تمامی محصولات و قیمت ها رو مشاهده کنید

 • سارا

  با سلام
  خواستم سوال کنم آیا میشه غیر تایم دکتر حسابی در تایم های دیگه در طول روز کتاب و جی برگ ها رو مطالعه کرد؟

  • مشاور جی 5

   سلام سارا جان
   بله مانعی نداره، فقط حتما روند جعبه (منطقه ی خطر) باید بدرستی طی بشه.

 • بنفشه

  با سلام
  من دو هفته اس که زبان جی پنج را تهیه کردم
  آیا من تماس از پشتیبان دارم؟؟
  خیلی سوال دارم که باید از شون بپرسم

  • مشاور جی 5

   سلام بنفشه جان
   با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید تا شما رو به مشاوران ارتباط بدیم.

 • fateme

  سلام
  برای اینکه بتونم از خانه ی شماره ۳ که پ برداشت کنم ،باید صبر کنم ؟
  تشکر

  • مشاور جی 5

   سلام فاطمه جان
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

 • Donia

  با سلام و خسته نباشید من تازه با این روش اشناشدم و واقعا عالی هست رشته تحصیلم اموزش زبان انگلیسیه میخاستم بدونم این روش رو چطور برای یادگیری گرامر به کار ببرم و ایا فیش اماده برای نکات گرامری موجود هست یا نه

  • مشاور جی 5

   سلام دنیا جان
   گرامر هم جی برگ نویسی شده.

 • http://violet.roz.1994@gmail.com روزبه

  با سلام
  خواستم سوال کنم که در سطوح زبان ایا کتاب مواظب پرتقالهایت باش وجود دارد یا خیر؟؟؟
  و همینطور اینکه تایم دکتر حسابی ایا کتابه؟؟؟v

  • مشاور جی 5

   سلام آقا روزبه
   کتاب مواظب پرتقالهایت باش در بسته ی زبان نیست و به صورت مجزا تهیه میشه.
   تایم دکتر حسابی کتاب نیست، بلکه متودی هست برای تنظیم زمانبندی شما برای مطالعه ی زبان.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

 • بنفشه

  باسلام
  سطح اول زبان چقدر هستش

  • مشاور جی 5

   سلام بنفشه جان
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.

 • زهرا

  با سلام
  من بسته اول زبان را تهیه کردم
  واسه تهیه جعبه میخوام ببینم امکانش هست از طریق تیپاکس واسم بفرستید
  ممنونم

  • مشاور جی 5

   سلام زهرا جان
   ما با تیپاکس ارسال نمی کنیم. اگه بخواین با پست براتون ارسال میشه.

 • عاطفه

  سلام وقتتون بخیر من میخوام جی ۵ رو تهیه کنم اما نمیدونم فروشگاهتون توی مشهد کجاست و اینکه زبان انگلیسی رو از مبتدی دارید یا نه؟

  • مشاور جی 5

   سلام عاطفه جان
   متاسفانه در مشهد نمایندگی نداریم، اما می تونین از طریق پست خرید کنین.
   زبان رو بسته ای که از حروف شروع بشه، نداریم. پک های ما از کلمات و گرامر های ساده شروع میشه.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

 • محمد

  جی ۵ یه وسیله عالی و کاربردیه.
  من که با استفاده ازش زبان رو تو کنکور کارشناسی ارشد عمران ۶۰ زدم.
  عالیهههههههههههه

  • مشاور جی 5

   سلام آقا محمد
   از اعتماد شما بی نهایت سپاسگذاریم.

 • متین

  سلام
  ببخشید من برای مثال روزی ۵۰ تا جی برگ وارد جعبم میکنم…
  اما سوال مهم اینه که : تو مصاحبه ها میخوندم که بعضیا میگفتن ما مدام جی برگامون دستمون بود و میخوندیم و مرور میکردیم…یعنی چی؟ اونی که روزی ۱۵۰ تا وارد کرده…نهایتا ۴ ساعت میکشه…دیگه در طول روز و همه جا یعنی چی؟؟؟

  • مشاور جی 5

   سلام متین عزیز
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

  • آرین

   من بعنوان یه حرفه ای جی۵ بشما میگم هرچقدر می تونی وقت بذار ضرر نمی کنی و بعدا احساس می کنی به جی۵ مدیونی چون واقعا زندگی ادم و متحول می کنه.

 • امید

  سلام.
  باتشکر از اطلاع رسانیتون.
  میخواستم بدونم وتسه ارشدگرایش های حقوق خودتون جی برگ آماده دارید یا باید خودم بنویسم.
  از روش کار جی ۵خوشم اومده.

  • مشاور جی 5

   سلام آقا امید
   از اعتماد شما بی نهایت سپاسگذاریم.
   بله جی برگ های آماده داریم. لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

 • امید

  سلام.
  باتشکر از اطلاع رسانیتون.
  آیا برای گرایش های ارشد حقوق یا آزمون وکالت جی برگ آماده دارید که تهیه کنم؟
  از روش کار خیلی خوشم اومده

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   جی برگ های آماده برای حقوق و آزمون وکالت داریم. لطفا با ما تماس بگیرید.

 • بنفشه

  با سلام و وقت بخیر
  ایا بسته جی۵ برای کنکور پایه رشته تجربی هم طراحی شده ؟؟؟؟؟
  و اینکه قیمت بسته ۵۰۴ واژه زبان چند است؟

  • مشاور جی 5

   سلام بنفشه جان
   بله. هم دروس عمومی و تخصصی برای شما جی برگ نویسی شده و آماده هست.
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

 • شهریار

  لطفا کاربرد g5 کتاب ۵۰۴ را بگید

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   ۵۰۴ واژه برای دوستانی که کارشناسی ارشد دارند( برای زبان عمومی ) فوق العاده است و مختص موسسه ی جی ۵ است یعنی با ۵۰۴ واژه ی موجود در بازار متفاوته.
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید تا تخصصی شما رو راهنمایی کنیم.

 • ناشناس

  براکنکورم دارید؟

  • مشاور جی 5

   سلام
   بله

 • محمد جواد خوشنام وند

  با سلام خدمت تمام زحمتکشان این مجموعه ی موفق.اگر امکانش هست براتون طرز استفاده از جی ۵ رو میخواستم.با این توضیح که من قبلا سی دی “همه چیز از یک روز صبح شروع شد” رو گرفتم منتها صدا ندشت.پیشاپیش از حسن توجهتان متشکرم.پیروز باشید.

  • مشاور جی 5

   سلام آقای خوشنام وند
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • الهه

  سلام
  من روزی ۴۰-۵۰ برگ فیش نویسی دارم، حالاخانه شماره دو حتما باید پر شه تا بتونم بردارم که در این صورت چهار روز طول میکشه،یا مهم اینکه هر جی برگ باید بعد دو روز و در مورد خانه شماره سه بعد پنج روز مرور شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ مهم زمانه یا پر شدن؟؟؟ ممنون میشم زود جواب بدین.

  • مشاور جی 5

   سلام عزیزم
   حتما روند جعبه رو پیش ببرین، یعنی اجازه بدهین جی برگ ها پر بشه بعد مطالعه کنید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • هوشنگ

  با سلام و خسته نباشید:

  الان دیگه متقاضی ورود به مقطع دکترا زیاد شده. چرا جهت ها را برای این مقطع آماده نمی کنید. من در رشته مدیریت دولتی میخوام شرکت کنم.

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   پیشنهاد شما رو حتما مورد بررسی قرار خواهیم داد.
   برای اینکه زمان رو از دست ندهید، خودتون می تونید جی برگ نویسی کنید. البته ما برای زبان عمومی مقطع دکتری بسته ی ۱۱۰۰ ورد را داریم.
   شاید در ابتدا به نظرتون وقت گیر باشه، اما زمانی که نحوه ی جی برگ نویسی رو یاد بگیرید هم سرعت یادگیری شما بالا میره و هم براتون لذت بخش خواهد بود.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • ﻣﺤﻤﺪ

  ﺑﺎ ﺳﻼﻡ.
  ﻣﻤﻨﻮﻧﻢ اﺯ اﻃﻼﻋﺎﺕ ﺧﻮﺩﺗﻮﻥ.
  ﺷﻤﺎ ﻣﻴﮕﻴﺪ ﺭﻭﺯﻱ ﻧﻴﻢ ﺳﺎﻋﺖ. اﻳﺎ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﺑﺎ ﺭﻭﺯﻱ ﺩﻭ ﺳﺎﻋﺖ اﺳﺘﻔﺎﺩﻩ اﺯ ﺟﻲ ۵ ﺑﻪ ﻣﺪﺕ ﻳﻚ ﺳﺎﻝ و ﻧﻴﻢ ﺗﺎ ﺩﻭ ﺳﺎﻝ ﺑﺮاﻱ ﺗﺎﻓﻞ اﻣﺘﺤﺎﻥ ﺑﺪﻳﻢ.
  ﺑﺮاﻱ ﺗﻠﻔﻆ ﺩﺭﺳﺖ ﻛﻠﻤﺎﺕ ﻧﻴﺰ ﻛﺎﺭﺑﺮﺩ ﺩاﺭﺩ. ﮔﺮاﻣﺮ ﭼﻲ. ﻟﻂﻔﺎ ﺭاﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﻛﻨﻴﺪ.
  ﺑﺎ ﺗﺸﻜﺮ

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   ما ۵ سطح برای زبان داریم، از المنتری تا ادونس.
   در پک های زبان کتاب های ترمیک برای گرامر، کتاب ریل برای تلفظ، سی دی و دی وی دی های آموزشی برای مهارت شنیدن و البته ۴۵۰۰ تا ۵۰۰۰ جی برگ داریم.
   به این ترتیب چهار مهارت اصلی زبان یعنی مهارت نوشتن، خواندن، شنیدن و صحبت کردن در راستای هم تقویت میشه.
   اگر روزی نیم ساعت زمان قرار بدهید، برای هر سطح بین ۴ تا ۶ ماه زمان لازم دارید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • علی

  اینکه گفته می شود مثلا خانه دوم پر شود، این پر شود در حالت استاندارد مثلا ۱۰۰ فیش است. اما خب ممکنه شخصی پر شدن را با ۱۵۰ فیش به حساب بیاره شخص دیگه با ۸۰ فیش. این مشکلی در یادگیری ایجاد نمی کنه؟

  • مشاور جی 5

   سلام علی عزیز
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید تا شما رو راهنمایی کنند.

 • http://golenarges1997.blogfa.com hamideh

  سلام. من امروز با سایت شما آشنا شدم. یک ماه دیگه کنکور دارم و خیلی نا امیدم . با توجه به این که باید خودمون جی برگ ها رو پر کنیم .و با وجود زمان کم ..میتونه برام مفید باشه؟؟ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   ما جی برگ های اماده و نوشته شده هم داریم. در صورت تمایل با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • ناشناس

  سلام خسته نباشید
  من ی سوال دارم در مورد زمان بندی مرور خونه های جعبه ، خونه اول رو فرموده بودین طی۲۴ ساعت باید مرور بشه ، اگر خونه شماره ۲ من پر نشد چند ساعت بعد باید دوره بشه همین طور خونه های شماره های بعدی ، میشه بر اساس زمان هم دوره ها هر خونه رو بیان کنید ، بعد چند ساعت یا روز باید هر خونه دوره بشه؟
  باتشکر

  • مشاور جی 5

   سلام جی پنجی عزیز
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید، تا شما رو راهنمایی کنند.

 • فهیمه

  خیلی ممنون از راهنمایی و لطفتون واقعیتش من از زمان کنکور سراسری با جعبه جی ۵ و روش کار آشنا و کاملا مسلط هستم و استفاده کردم ولی به دلیل کم کاری خودم رتبه عالی کسب نکردم و گرنه این روش واسه کسانی که دسترسی به امکانات حتی در حد متوسط برایه درس خوندن رو ندارن فوق العاده است، با هزینه کم و استفاده از وقت به بهترین نحو و از همه مهمتر بالا رفتن تمرکز در مکان‌های شلوغ و….. ولی مشکل اصلی من با زبان انگلیسی وضعیت تلفظ و مکالمه هست چون دامنه لغاتم با استفاده از همین جعبه تقریبا عالی می‌خواستم بپرسم با توجه به منبع کاملی که دارم چطور می تونم مکالمه و تلفظم رو قوی کنم

  • مشاور جی 5

   فهیمه جان باید مکالمه و تلفظ رو هم جی برگ نویسی کنین.

 • http://touka94.mihanblog.com فهیمه

  سلام من برای آزمون دکتری می خواستم زبان را با جی ۵ بخونم بدون استفاده از پک آموزش زبان امکانش هست؟

  • مشاور جی 5

   سلام فهیمه جان
   اگه منظورتون اینه که خودتون جی برگ نویسی کنین، از منابع مدنظرتون بله.
   البته ما ۱۱۰۰ ورد رو هم براتون اماده داریم.
   اگه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتین، با ما تماس بگیرید.

 • S

  با سلام و وقت بخیر

  من خیلی تمایل دارم که به مکالمه زبان انگلیسی مسلط بشم، امکان استفاده از کلاسهای حضوری رو ندارم بنابراین از بسته های آموزشی دیگه استفاده کردم اما متاسفانه انقدر فضای این بسته ها بد و کسل کننده طراحی شده اند که ترجیح دادم دیگه از اونها استفاده نکنم و حالا از وجود بسته های مکالمه زبان شما مطلع شدم. با توجه به هزینه های بالای بسته های شما لطفا توضیح بفرمایید چه تضمینی از طرف G5 وجود داره که این بسته ها فضای آموزشی مناسب و یادگیری روان و بازدهی و نتیجه ای که شما می فرمایید ( مکالمه بین ۴ تا ۶ ماه توسط سطح مقدماتی!!) رو داشته باشند؟
  آیا این امکان از طرف G5 وجود داره که تصاویر بخش هایی از فضای آموزشی نرم افزار های آموزش زبان و … رو در سایت قرار داده تا قبل از خرید با این فضا آشنا بشیم و تفاوت نرم افزارهای آموزشی G5 رو با سایر نرم افزارها متوجه شده و بعد با اطمینان خاطر بیشتر خرید را انجام بدیم؟

  با تشکر

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جی ۵ امکانپذیر است.
   ما ۵ سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند.در پایان بسته ی اول شما به راحتی می توانید مکالمات روزمره ی زبان را انجام بدهید. و در پایان بسته ی پنجم، مدرک تافل و ایلس را دریافت کنید.
   داخل پک مقدماتی، ما یک تعهدنامه ی کتبی را تقدیم شما می کنیم مبنی بر اینکه شما با سطح المنتری می توانید مکالمه انجام بدهید.
   در تهران و کرج هم فروشگاه داریم، می توانید محصولات را از نزدیک ببینید. البته در نمایشگاه کتاب هم غرفه داریم.
   لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • سیما احمدی

  سلام من دارم واسه کنکور ارشد رشته حسابداری آماده میشم میخواستم بدونم از کدوم جهت های آماده استفاده کنم بعد واسه زبان عمومی من خودم کتاب۵۰۴ رو دارم آیا بازم لازمه که جهت آماده اش رو تهیه کنم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • مشاور جی 5

   سلام سیما احمدی عزیز
   برای رشته ی حسابداری جی برگ اماده داریم از جمله ی انها: نکات کنکوری ریاضی عمومی ارشد، ریاضی ارشد انسانی، حسابرسی، حسابداری صنعتی ۱ و ۲ و ۳، حسابداری مالی، زبان تخصصی حسابداری و زبان عمومی ارشد۵۰۴ واژه و زبان عمومی ارشد گرامر.
   البته ۵۰۴ واژه ی موسسه ی جی ۵ با ۵۰۴ واژه ی بازار متفاوته و با خود جی برگ ها کتاب و سی دی تلفظ اون هم موجوده.
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید تا تخصصی تر شما رو راهنمایی کنیم.

 • محمد

  سلا م من می خواهم مکالمه زبان عربی را یاد بگیرم آیا شما جعبه جی ۵ برای یادگیری زبان عربی دارید؟هزینه آن چقدر هست؟

  • مشاور جی 5

   سلام محمد عزیز
   جی برگ های اماده برای زبان عربی، صرفا در حد دروس دبیرستان هست.
   متاسفانه برای مکالمه ی زبان عربی شما به کلاس و استاد دارین.

 • محدثه

  سلام من پشت کنکوری ام ایا میتونم تو مدت زمان ۲ ماه به کنکور از جی ۵ استفاده کنم ؟موفقیت امیز هست ؟

  • مشاور جی 5

   سلام محدثه ی عزیز
   با توجه به اینکه زمان زیادی به کنکور باقی نمونده، برای اینکه بتونم بهتر راهنماییتون کنم باید در مورد نحوه ی مطالعه ی شما اطلاعاتی داشته باشم.
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • فا

  درود
  خواهش می کنم درباره ی جی ۵ زبان ها توضیح بدید… اینکه چه زبان هایی دارید و اینکه سطح به سطح (مثلا از ۰ به ۱ یا ۱ به ۲) تا چه اندازه پیشرفت بدست می آد، یعنی تقریبا با چه سطحی از کلاس می شه سنجید.

  • مشاور جی 5

   سلام دوست گرامی
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جهبه ی جی ۵ امکانپذیر است.
   زبان انگلیسی، المانی و فرانسه را برای شما جی برگ نویسی کردیم. البته فقط زبان انگلیسی خوداموز هست و سایر زبان ها مکمل کلاس و استاد هست.
   ما ۵ سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند.در پایان بسته ی اول شما به راحتی می توانید مکالمات روزمره ی زبان را انجام بدهید، در پایان بسته ی سوم شما می توانید در ازمون تافل شرکت کنید و در پایان بسته ی پنجم، مدرک ایلس را دریافت کنید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • Nazi

  سلام لطفا بفرمایید پک کامل ۵ مرحله ای زبان به چه قیمت است و در صورت تهیه یک جای ان ایا تخفی فی قائل می شوید ممنونم

  • مشاور جی 5

   سلام دوست عزیز
   هزینه ی هر سطح زبان ۲۴۶۰۰۰ تومن هست. البته هزینه ی جعبه ی جی ۵ که یکبار پرداخت می کنید و ابزار یادگیری شماست ۳۴۰۰۰ تومن.
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید تا شما رو راهنمایی کنند.

 • زهرا

  سلام برای ازمون تخصص پزشکی جی برگ دارید یا خودم باید بنویسم ? وقت زیاد ندارم مرسی

  • مشاور جی 5

   سلام زهرا ی عزیز
   متاسفانه جی برگ اماده موجود نیست، خودتون می تونید جی برگ نویسی کنید و اگه سوالی در مورد نحوه ی جی برگ نویسی داشتید با ما تماس بگیرید.

 • مجتبی طالب پور

  با سلام به جی پنجی های عزیز ان شا الله حالتون خوب باشه ضمن عرض تبریک سال نو و ارزوی سلامتی و سعادت اینجانب مجتبی طالب پور رتبه ۱۲ دکتری سال ۱۳۹۳ افتخار می کنم که از جی ۵ تا الان استفاده نموده ام و همه دوستانم را به به کارگیری از این جعبه طلا با پشتکار زیاد خودشان توصیه می کنم حتما مصاحبه اینجانب را در قسمت برق بخوانید پیروز و موفق باشید

 • سمر

  سلام من الان از بسته ی دوم خود اموز استفاده کردم اما سی دی ریالش مشکل داشت مشاورا یه سایت معرفی کردن اما هرچی میرم تو گوگل می نوسه ابن سایت وجود ندارد چه کااار کنم؟؟؟؟

  • مشاور جی 5

   سلام سمر
   ادرس لینک رو باید در ادرس بار قرار بدید، بزرگ و کوچک بودن حروف مهمه. باز هم اگه به مشکلی برخورد کردید با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۹۳۷ تماس بگیرید.

 • ghasem

  جی برگ نویسی بلد نیستیم تکلیف چیه؟؟؟؟؟؟؟؟//

  • مشاور جی 5

   نحوه ی جی برگ نویسی رو به شما اموزش میدیم.

 • ghasem

  برای قبولی آزمون دکترا عمران- برنامه ریزی حمل و نقل، هیچ پلانی برای قبولی وجود داره در موسسه شما؟؟

  • مشاور جی 5

   سلام
   برای دکترا صرفا ۱۱۰۰ ورد رو به شما پیشنهاد می کنیم. اما نگران نباشید، شما خودتون می تونید جی برگ نویسی کنید.
   لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.

 • ghasem

  سلام/ من مدرک کارشناسی ارشد عمران گرفتم، میخوام زبانم رو تقویت کنم، از کجا شروع کنم؟؟

  • مشاور جی 5

   سلام قاسم
   برای اینکه راهنماییتون کنم باید سطح زبانتون رو بدونم. لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • نسرین

  سلام من خیلی دلم میخواست که زبان انگلیسی رو خریداری کنم اما با این قیمت ها حقیقتا میترسم که بخرم و نتیجه نگیرم

  • مشاور جی 5

   سلام نسرین
   بهترین و مطمئن ترین روش، روشی است که اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما شود که این با جی ۵ قابل حل است.
   ما ۵ سطح زبان را برای شما اماده کردیم از مقدماتی تا پیشرفته. بسته های زبان خودآموز هست و شما نیازی به استاد و کلاس ندارید. مزیت دیگر روش ما، وجود پشتیبان ها برای شماست که روند مطالعه ی شما رو پیگیری می کنند و شما هر زمان که نیاز داشتید می تونید با ایشان در ارتباط باشید.
   این پک ها شامل جی برگ های اماده، کتاب های ترمیک، سی دی د دی وی دی های اموزشی است که چهار مهارت اصلی زبان (خواندن، نوشتن، شنیدن و مکالمه ) را در راستای هم برای شما تقویت می کند. البته در بسته ی مقدماتی تعهد نامه ی کتبی برای شما در نظر گرفتیم که به شما این تضمین را می دهیم اگر بر مبنای روش جی ۵ مطالعه کنید حتما به مکالمه ی روز مره ی زبان تسلط پیدا می کنید. و در پایان بسته ی پنجم، مدرک تافل و ایلس را دریافت کنید.
   لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید.

 • نسرین

  سلام من خیلی علاقه مند شدم که بسته زبان انگلیسی رو بخرم اما قیمت هاشون خیلی بالاست و من پولشو ندارم که بخرم لطفا راهنمایی کنید با تشکر

  • مشاور جی 5

   سلام نسرین
   اگه تمایل داشته باشید از سطح مقدماتی شروع کنید، بسته ی اول را به دو ترم مجزا تفکیک کردیم. ترم ۱ ۱۵۸۰۰۰ و ترم ۲ ۱۴۸۰۰۰ تومان هست.

 • مهرنوش

  سلام،چرا باید خونه ها چند واحدی باشند؟ نقش این واحدها رو نمی فهمم.

  • مشاور جی 5

   سلام مهرنوش
   چون در بازه های زمانی مناسب که امکان فراموش شدن مطالب از ذهن وجود داره شما تکرار رو انجام بدین، تا کاملا اطلاعات وارد حافظه ی بلندمدت شما بشه.

 • ازاد

  سلام اگه منطقه خطرما هنوزازجی برگ پرشده باشه حق جی برگ نویسی داریم؟
  گاهی منطقه خطرازدیروزخالی نشده ومن موندم چکارکنم

  • مشاور جی 5

   سلام
   شما باید جی برگ ها رو با تمرکز بالایی مطالعه بفرمایید سپس وارد منطقه ی خطر بکنین تا جی برگ های مرجوعی شما به حداقل برسه.

   • ازاد

    سلام یعنی تازمانیکه منطقه خطرروخالی نکردم حق جی برگ نویسی روندارم ؟ممنون میشم بیشترتوضیح بدید

    • مشاور جی 5

     سلام
     شما حتما باید ۱۲ یا ۲۴ ساعت بعد از اینکه جی برگ ها رو وارد منطقه ی خطر کردین، دوباره مطالعه کنید. اگه جی برگی باشه که کمتر از این بازه ی زمانی مطالعه شده باشه، مانعی برای جی برگ نویسی وجود نداره.

 • پدرام

  سلام.ایا برای شرکت در ازمون تخصص دندانپزشکی می شه از این محصول استفاده کرد؟ منظورم اینه که ایا باکسه اماده ای وجود داره که در این مدت کمی که تا ازمون مونده(۳ماه) قابل استفاده باشه؟یا باید خودم شرهع به نوشتن کنم؟

  • مشاور جی 5

   سلام پدرام
   بله. جی برگ های اماده برای شما در نظر گرفته شده. لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید تا شما رو تخصصی تر راهنمایی کنیم.

 • امیر علی

  سلام من یک فکر افزار g5خریدم ولی دفترچه ندار باید چکار کم؟

  • مشاور جی 5

   سلام امیرعلی
   سی دی داخل جعبه، روش کار رو کاملا به شما اموزش میده.
   اگه ابهامی برای شما وجود داشت با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید تا شما رو راهنمایی کنیم.

 • بهروز

  من خارج از ایران زندگی میکنم. آیا راهی برای تهیه این جی ۵ شما هست؟؟

  • مشاور جی 5

   سلام بهروز
   بله، اگه تمایل داشتید با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید، تا مشاوران شما رو بیشتر راهنمایی کنند.

 • بهروز

  با سلام

  این که همون لایتنر باکس هست. که بر پایه تکرار در روزهای خاص هستش. به نظر نمیاد چیز جدیدی باشه. و شما فقط اسمش رو جی ۵ گذاشتید. غیر از اینه . لطفا صادقانه جواب بدید. ممنونم

  • مشاور جی 5

   سلام بهروز
   اگه شما دفترچه راهنما و سی دی داخل جعبه رو مطالعه و مشاهده کنین، کاملا متوجه تفاوت ها خواهید شد.
   جعبه ی جی ۵ صرفا منطقه ی خطرش برای شما محدودیت زمانی ایجاد می کنه اما جعبه ی لایتنر اینگونه نیست و جعبه ی جی ۵ شماره ثبت داره که توسط اقای مالکی نژاد ۱۹ سال پیش ابداع شده.

   • ناشناس

    من خارج از کشور زندگی میکنم. چطور می تونم این جی ۵ شما رو تهیه کنم. آیا راهی هست

    • مشاور جی 5

     سلام
     بله، اگه تمایل داشتین با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرین، تا مشاوران در مورد نحوه ی ارسال شما رو راهنمایی کنند.

 • نگار

  با سلام ایا در رشته زبان و ادبیات فارسی در مقطع دکترا افراد موفقی هستند که از این محصولات شما استفاده کردند و موفق شدند.ایا مصاحبه هایی با ایشان دارین .لطفا اسمشان را قید کنین و یا شماره ای که بتونیم در تماس باشیم رو لطفا بگین

  • مشاور جی 5

   نگار عزیز
   سلام
   برای زبان انگلیسی مقطع دکتری، می تونین از جی برگ های اماده ی ۱۱۰۰ ورد استفاده کنین.
   اما برای سایر دروس مد نظرتون، متاسفانه ما جی برگ های اماده نداریم. نگران نباشید، شما می تونین خودتون جی برگ نویسی کنین.
   در مورد جی پنجی های موفق، لطفا به سایت مراجعه کنین.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

  • مشاور جی 5

   سلام نگار عزیز
   برای مقطع دکتری به شما پیشنهاد می کنیم که در مورد زبان از جی برگ های اماده ی ۱۱۰۰ ورد استفاده کنین.
   متاسفانه برای سایر دروستون جی برگ های اماده نداریم، اما نگران نباشید شما می تونین خودتون جی برگ نویسی کنین.
   لطفا در مورد جی پنجی های موفق به سایت مراجعه کنید.
   برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

 • زهرا

  سلام
  من خیلی دوست دارم مکالمه زبانم (انگلیسی)در سطح عالی باشه.ایا جی ۵ ،میتونه کمکم کنه؟اگه بله چقدر زمان لازم داره؟
  ایا جی ۵ زبان عربی هم دارین؟

  • مشاور جی 5

   زهرای عزیز
   سلام
   قطعا جی ۵ می تونه به شما کمک کنه، نه تنها برای مکالمه بلکه می تونید در ازمون تافل و ایلس شرکت کنید و مدرک بگیرید.
   ما برای زبان ۵ سطح رو در نظر گرفتیم از مقدماتی تا پیشرفته.
   شما صرفا می تونین با بسته ی مقدماتی ما، به هدفتون که مکالمه ی زبان هست برسید.
   بسته های زبان موسسه ی جی ۵، خوداموزه. بدون نیاز به استاد و کلاس می تونید زبان رو اموزش ببینید. البته ما برای شما پشتیبان در نظر گرفتیم که هم روند مطالعه تونو پیگیری می کنند و هر زمان شما تمایل داشتید می تونید با پشتیبان ها در تماس باشید.
   پک های زبان شامل جی برگ ها، کتاب های ترمیک ، کتاب داستان و سی دی و دی وی دی اموزشی هست. یعنی پک های زبان، چهار مهارت اصلی زبان رو در راستای هم براتون تقویت می کنه.
   اگه شما این تعهد رو به ما بدین که روزانه نیم ساعت زمان برای مطالعه ی زبانتون قرار بدین، ما هم این تعهد رو به شما می دیم که به کمک بسته های ما، شما طی ۴ تا ۶ ماه اینده می تونید مکالمات روزمره ی زبان رو انجام بدید.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.
   پیروز باشید.

 • نگار نگاراان

  سلام منم امروز با شما اشنا شدم می تونم خودم یک جعبه جی۵ به روش شما درست کنم یا باید تهیه کنم

  • مشاور جی 5

   سلام نگار نگاراان عزیز
   از اینکه تمایل دارین به خانواده ی بزرگ جی ۵ بپیوندید، خرسندیم.
   دوست عزیز صرفا داشتن جعبه نمی تونه بهتون کمک کنه، داخل جعبه cd و راهنمای استفاده داره که نحوه ی استفاده را به شما اموزش میده.
   وضمنا به شما توصیه می کنیم که از محصولات ما تهیه کنین تا نحوه ی جی برگ نویسی رو هم اموزش ببینید.
   ما از سوم دبستان جی برگ های اماده داریم تا مقطع کارشناسی ارشد و البته بسته های خوداموز زبان.
   لطفا برای راهنمایی بیشتر با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید.
   موفق و سربلند باشید.

 • عطی

  سلام من cd قسمت اول راهنمای استفاده از جی ۵ گم کردم
  لینکی نیست بتونم دانلود کنم :(

  • مشاور جی 5

   سلام عطی جان
   نگران نباشید عزیزم. در حال حاضر جعبه ی جی ۵ یه cd داره که شما می تونین اون رو تهیه کنین. مبلغش ۵ هزار تومن هست.
   در صورت تمایل با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید تا نحوه ی تهیه به شما توضیح داده شود.
   پیروز باشید.

 • امین

  با سلام ، من جعبه جی ۵ رو دارم ولی نمیدونم طرز قرار گیری خونه هاش چطوریه و فاصله هاش از هم چقدر باید باشه ، ممنون میشم راهنماییم کنید.

  • مشاور جی 5

   امین عزیز
   سلام
   داخل جعبه ی جی ۵، سی دی و راهنمای استفاده از جعبه موجود هست.
   با این حال اگه به اطلاعات بیشتری نیاز داشتین، می تونین با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید، تا بتونیم بهتر راهنماییتون کنیم.
   پیروز باشید.

 • سارا

  سلام
  من پشت کنکوری هستم و روزانه حدود ۱۳۰ جی برگ می نویسم
  برگه های من از نوع ۷۰ گرمی هستند
  خانه شماره یک برای این حجم جی برگ کوچیکه
  چطور باید اندازه ها رو به شکلی تغییر بدم که مناسب حجم جی برگهای من باشه
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور جی 5

   سارا ی عزیز
   سلام
   چون شما با روند اشنا هستید، به شما پیشنهاد می کنیم جعبه خالی تهیه کنید. یعنی جعبه ی جی ۵ بدون ملحقات.
   با این وجود، به هر میزانی که منطقه ی خطر رو جابجا می کنین، سایر خونه ها رو هم تغییر سایز میدید.
   موفق و پیروز باشید.

 • taher

  سلام، من اگر بخوام تو یک روز ۱۰۰ جی برگ مرور کنم خونه اول یک سانت باید باشه یا دو سانت چون من جی تا دارم، اگر میشه، ۱۰۰ برگ تو یک روز مشکلی توی مرور ایجاد نمی کنه ممنون میشم جواب بدین

  • مشاور جی 5

   طاهر عزیز
   برای مطالعه روزانه ۱۰۰ جی برگ، اگر جی برگهای شما از نوع معمولی (۷۰ گرم) هستند، ۱cm کافی است.
   در مسیر موفقیت با جی۵، پیروز و یربلند باشید.

  • نگار

   سلام
   واقعا روش جالبیه .این قدرکلاس می رفتیم …خوبیش اینه که همیشه می تونی استفاده کنی
   من ۴۰روز مداوم سطح ۱ را کار کردم حالا که رفتم ۲ کمی تعلل می کنم چون ایام امتحانات مدرسه است اما شاید روزی یک یا دو تا بخونم ناراحتم که دیگه تایم دکتر حسابی را ندارم و فکر می کنم نکنه دوباره رها بشه مثل هر کلاس دیگه ببخشید میشه بگید چه کار کنم. جعبه ی خطر گاهی پر میشه دیگه جا نیست
   ازاون بدتر هم این که خونه های دوم و سوم که میرسم تعداد زیادی بر میگرده دوباره خونه ی خطر ! وای یعنی سرعت اولیه خوب ولی بعد این طوری میشه
   مطفا راهنمایی کنید متشکرم هنوز هم دوست دارم یادبگیرم

   • مشاور جی 5

    سلام نگار جان
    از اینکه به جی۵ اعتماد دارید، بی نهایت ممنونیم.
    لطفا با شماره ی ۰۲۱۹۶۸۶۱۱۱۱ تماس بگیرید و با گرفتن عدد ۱ با مشاوران ارتباط برقرار کنید تا بهتر شما رو راهنمایی کنیم.

  • narges

   سلام
   من تا حالا از جعبه استفاده نکردم و متاسفانه تنظیم دیواره های جعبه من به هم خورده و اندازه های خانه های ۱تا ۵ رو فرتاموش کردم
   میشه بگید تا جعبم رو تنظیم کنم

   • مشاور جی 5

    سلام نرگس جان
    لطفا با ما تماس بگیرید تا بهتر راهنماییتون کنیم.

 • Pingback: سایت آموزش()